Ceyda Düvenci, Serebral Palsi hastası olan kızı Melisa Nur'u, hayranı olduğu Sıla Gençoğlu’nun konserine götürdü. Sosyal medya hesabından peş peşe konser pozlarını paylaşan Düvenci, duygularını da açıkladı.

13 yaşındaki Melisa, geçtiğimiz aylarda Sıla'nın seslendirdiği 'Zahmet Olmazsa' adlı şarkısını söylemiş ve Sıla'ya armağan etmişti.

Sahnesinde Melisa'yı gören Sıla, "Melisa hoş geldin. Bayramın ilk günü hakikatten büyük bir mutlulukla uyandım. 'Zahmet Olmazsa'yı söyleyen harikulade bir ses. O söylediği şarkıyı bana armağan etti, bende sana söylemek istiyorum bu şarkıyı müsaaden olursa" şeklinde konuştu.

Sinan Akçıl: "Hadise ile beraberken Hande Yener'e aşık oldum!" Sinan Akçıl: "Hadise ile beraberken Hande Yener'e aşık oldum!"

Bunun üzerine Sıla, Melisa'nın çok sevdiği şarkısını seslendirdi. Melisa, Sıla'nın şarkılarına annesiyle birlikte eşlik edip, ünlü şarkıcıyla fotoğraflar çekindi.

"SILA'NIN HAYRANI"

O anları sosyal medya hesabından peş peşe takipçileriyle paylaşan Ceyda Düvenci, "Tutkuyla sevmek… Sevmenin hakkını vermek diye bir şey var bence bu hayatta. Biraz zorlar belki birçoğunuzu ama, yaşam koşturmasının içine sıkıştırmaktansa doyasıya tadını çıkartmaktır bu bence… Balköpüğüm kendini bildi bileli müziği sevdi tutkuyla… Hayatının merkezinde hep müzik var. Hayalleri var, dilerim gerçek olur hepsi. Uzun zamandır da Sıla'nın hayranı… Onunla tanışıp yazdığı sözleri vermek istiyordu. Gittiğimiz 2'nci konseriydi Sıla'nın ama bambaşkaydı bizim için… Canım Sıla, çok teşekkür ederiz. Konser muhteşemdi. Seninle kavuşmakta. Ve tabii ki kızımın hayalini gerçekleştirebilmesine sebep olduğun için ayrıca teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Editör: İlayda Dülger