Yayın hayatına başladığı günden bugüne kadar dikkati çeken Sihirli Annem dizisi, günümüzde bile tekrarlarıyla izlenme rekorları kırıyor.
Farklı konusu ile ilgi çeken dizinin oyuncu kadrosu, en az konusu kadar seviliyor.
Çocukların en sevdiği projelerden olan dizide, çocuk oyuncular öne çıktı.
Günümüzde bambaşka yola giden Michele Cedolin, evlendi.

Dilindeki not ve kolyesi olay oldu: Berrak Tüzünataç'dan iddialı pozlar! Dilindeki not ve kolyesi olay oldu: Berrak Tüzünataç'dan iddialı pozlar!

Adsız tasarım (12)

EVLİLİK TEKLİFİ GÜNDEM OLMUŞTU

Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Michele Cedolin, sevgilisi İrem Doğan'a seyircilerin önünde evlilik teklifi etmişti. Cedolin, soruya yanlış cevap verdikten sonra stüdyodan ayrılmadan önce Kenan İmirzalıoğlu'ndan "Ben de bir soru sorabilir miyim?" diyerek söz hakkı istemiş,
yerinden kalkarak seyirciler arasında oturan sevgilisi İrem Doğan'ın yanına gidip diz çökmüş, "Benimle evlenir misin?" demişti. Teklif karşısında şoke olan Doğan, "Evet" cevabını vermişti. Cedolin, "Soruları cevaplarken aslında benim heyecanım başkaydı" diyerek İmirzalıoğlu ile şakalaşmiştı.

Sihirli Annemin Keremi evlendi3

29 yaşındaki Michele Cedolin, Galatasaray Lisesi'nden mezun olduktan sonra Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi.
Yüksek lisansını ve doktora eğitimini de Galatasaray Üniversitesi'nde tamamlayan Michele, şu anda aynı üniversitede akademisyen olarak çalışıyor.

Sihirli Annemin Keremi evlendi2