Buğra Özmüldür, Sihirli Annem'in Cem karakteri ile tanınmaya başlandı. ‘Sihirli Annem’ dizisinden sonra ekranlarda yer almayan Buğra Özmüldür, 30 kilo verdikten sonra karın germe ameliyatı olduğunu açıkladı.
buğra özmüldür

SON DAKİKA: Astrolog Meral Güven hakkında soruşturma başlatıldı! SON DAKİKA: Astrolog Meral Güven hakkında soruşturma başlatıldı!

"Şişman bir ergendim"

Şimdilerde  çevirmenlik yapan ve senaryo yazan 32 yaşındaki Özmüldür, Instagram hesabından paylaştığı videoya şu notu düştü:

“Şişman Buğra’ya veda… Siz de biliyorsunuz şişman bir ergendim. Üniversite döneminde canıma tak edince 2.5 ayda 30 kilo kadar verdim ama o zamandan beri şişman hissetmekten alıkoyamadım kendimi. Çünkü hep göbeğim vardı. O göbeği içime çektim. Şortumun, pantolonumun altına gizledim. Çılgın spor ve diyetlerle ara ara toparlamaya çalıştım ama olmadı.”

“‘Ameliyat olmana ne gerek vardı, sen zaten fittin’ diyen herkese nezaketi için teşekkür ederim. Daha önce paylaşmaya utandığım bu eski fotoğraflarda önceki yıllarımdan çok daha zayıf olsam da hep şişman olduğuma inandım. En iyi göründüğüm zaman bile bu böyleydi.”

“Nihayet abdominoplasti (karın germe) ameliyatı oldum ve bugün tam 1 hafta oldu. Şimdiden daha iyi hissediyorum kendimi.”

30 kilo birden verdi
Senaryolar da yazan Özmüldür, verdiği 30 kilo ile de adeta bambaşka biri oldu. 30 kilo veren Buğra Özmüldür'ün son hali çok beğenildi ve dizinin hayranlarından yorum yağdı.