Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira (46) ile  İspanyol futbolcu Gerard Pique'nin (36) Milan ve Sasha adını verdikleri iki çocuk sahibi oldukları 11 yıllık ilişkileri, geçtiğimiz sene haziran ayında Pique'nin ihaneti nedeniyle sona ermişti.

shakira pique

Kolombiyalı şarkıcı Shakira, önceki günlerde Miami’de düzenlenen Formula 1 yarışına katılmış, Shakira’nın ünlü aktör Tom Cruise ile yan yana gelmesi ve ikilinin keyifli görüntüleri, 'Yeni bir aşk mı başlıyor?' diye düşündürtmüştü

İkili, sosyal medyada da çok konuşulmuş ve ünlü isimler birbirlerine fazlasıyla yakıştırılmıştı.

shakira tom cruise

Cruise'a yakın bir kaynak, aktörün Shakira ile ilgilendiğini söyledi ama, şarkıcının cephesinden bambaşka bir açıklama geldi.

Buna göre, şarkıcı aşk söylentilerini 'komik' buluyor ve Tom ile 'eğlenceli' zaman geçirmelerine rağmen, işleri daha ileri götürmeyi planlamıyor.

Ünlü isme yakın bir kaynak; "Shakira, F1'de Tom'la harika vakit geçirdi. Tom gerçekten çok iyiydi ve Shakira onun arkadaşlığından keyif aldı; ama şu anda onunla ya da başka biriyle aşk yaşamaya odaklanmış değil. Yapacak çok işi var ve şimdilik sadece çocuklarına ve kariyerine vakit ayırıyor. Shakira, Tom'un kendisiyle ilgilendiğine dair internetteki söylentileri ve hayranlarının bu konudaki fikirlerini ise çok komik buluyor. " ifadelerini kullandı.

shakira tom cruise1