Emeklilik kararı alan Barcelona'nın yıldızı Gerard Pique ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'nın aşkı kısa bir süre önce sona ermiş; 11 yıldır mutlu bir birliktelik sürdüren çiftin ilişkisinin bitmesinin sebebinin ihanet olduğu ortaya çıkmıştı. Gerard Pique'nin, iki çocuğunun annesi (Milan-Sasha) Shakira'yı aldattığı ve ünlü şarkıcının bunu yakaladığı ileri sürülmüş, ünlü çiftin bu olayın ardından evlerini ayırdığı da belirtilmişti.

45 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı, geçtiğimiz hafta ise İspanyolca olarak yayınlanan yepyeni bir parçada yapımcı Bizarrap ile işbirliği yapmıştı. Ünlü isim, şarkısının sözlerinde eski sevgilisi Gerard Pique ve onun yeni kız arkadaşı Clara Chia Marti'ye üstü kapalı bir göndermede de bulunmuştu.

Şarkısında, "Ben iki tane 22'lik kıza değerim. Bir Ferrari'yi bir Twingo ile takas ettin. Bir Rolex'i bir Casio ile takas ettin" sözlerine yer veren Shakira, yıldız futbolcuyu "Bir sürü spor salonuna gittin ama biraz da beynini çalıştır" ifadeleriyle de eleştirmişti.

Shakira aldatıldığını işte böyle anlamış!

'O ŞARKI YÜZÜNDEN OLDU'

Şarkının devamında, "Beni incittiğini sandın ama ben daha güçlü döndüm. Kadınlar artık ağlamıyor, kadınlar fatura kesiyor. Aşktan nefrete sadece bir adım var. Darılmak yok bebeğim, sözde yerime geçecek kişiyle sana en iyisini diliyorum. Yalvarsan bile sana dönmeyeceğim" sözleri de yer alıyordu.

35 yaşındaki Gerard Pique ise önceki günlerde eski sevgilisinin tüm dünyada gündem olan göndermelerine cevap vermişti. DailyMail'in haberine göre; King's League'in yayında konuşan ünlü isim, bileğindeki bir saati göstererek; "Casio bize kol saatleri gönderdi, bir sponsorluk anlaşmasına vardık" demişti.

Pique daha sonra, "Bu saat bir ömür boyu dayanacak" diye eklemiş ve futbolcunun King's League'deki yayın arkadaşı Ibai Llanos; emekli defans oyuncusu setteki herkese saat dağıtırken "Şaka yapıyor olmalısın" yorumunda bulunmuştu.

Aguero, daha sonra Pique'nin neden bu açıklamayı yaptığı sorulduğunda; eski takım arkadaşının Shakira tarafından 'mahvedildiğini' söyleyerek; "Shakira'nın şarkısı yüzünden oldu. Sanırım Casio bu yüzden bize sponsor oluyor. Pique o şarkı yüzünden mahvoldu" ifadelerini kullanmıştı.

Tüm bunların ardından Shakira'nın, evini eski kayınvalidesi Montserrat Bernabeu'nun evinden ayırmak için bir duvar inşaatına başladığı bildirildi.

Marca'nın haberine göre; şarkıcının İspanya'daki mülkü bazı noktalarda eski kayınvalidesinin mülkü ile bağlantılı ve şarkıcı bu mülkleri ayırmak istiyor. Haberde, bir TV kamerasının Shakira'nın Barselona'daki evinin çevresinde çalışan bir çimento mikseri tespit ettiği belirtiliyor.

Öte yandan Shakira, birkaç gün önce de kayınvalidesinin evine baktığı söylenen balkonuna gerçek boyutlarda, korkunç bir cadı figürü yerleştirmişti.

Shakira aldatıldığını işte böyle anlamış!

ALDATILDIĞINI BÖYLE ANLAMIŞ

Shakira'nın, yıllardır birlikte olduğu Gerard Piqué'nin kendisini aldattığını; evdeki reçelin kaybolduğunu fark ettiğinde anladığı iddia edildi. ShowNews Today'de yer alan habere göre; ünlü isim seyahatten eve döndüğünde kaybolan meyve reçelinden şüphelendi, çünkü Pique ile çocukları Milan ve Sasha reçelden nefret ediyordu.

Nesrin Cavadzade'nin doğum günü tarzı Nesrin Cavadzade'nin doğum günü tarzı

Shakira aldatıldığını işte böyle anlamış!

 Güzel şarkıcı, Rauw Alejandro ile birlikte seslendirdikleri 'Te Felicito' adlı şarkısının klibinde; buzdolabını açtığında Alejandro'nun kafasını bir tepside buluyor. Bu sahne, reçel olayına bir gönderme olarak yorumlandı.

Editör: TE Bilişim