İş insanı Acun Ilıcalı ile 1 yıl evlilik yaşayan Subaşı, mayıs ayında evlendiği Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi'den 29 Eylül'de tek celsede boşanmıştı. New York'ta 'Düğün fetişi neon' temalı bir partiye katılan Subaşı'nın kostümü gündem oldu.2017-2018 yılları arasında Acun Ilıcalı ile evliliğinden Melisa adında bir kızı olan Şeyma Subaşı, 3 Mayıs 2023 tarihinde evlendiği Mohammed Alsaloussi'den şiddet gördüğü iddialarıyla evlendikten kısa süre sonra boşanmıştı. Sosyal medyayı aktif kullanan Subaşı, arkadaş grubuyla beraber kostüm partisine katıldı. Subaşı'nın tercih ettiği kostüm ve striptizci ayakkabıları dikkat çekti.

640xauto-4

Berk Atan'ın romantik aşk tatili Berk Atan'ın romantik aşk tatili

Ayakkabılarını paylaşan Şeyma Subaşı paylaşımına, "Benimle saatlerce dans etmek için yapılmış biricik striptizci ayakkabılarım" notunu düştü.Şeyma Subaşı partiye katıldığı arkadaşıyla beraber poz verdi. Daha önce 2 kez evlilik yapan ünlü isim bu paylaşımına da "Partinin teması 'Düğün fetişi neon' idi. Partide düğünümüzü kutluyorduk. Ama farklı bir kutlama oldu." şeklinde yazdı.

640xauto (1)-1

Şeyma Subaşı katıldığı düğün konseptli partiden bol bol paylaşım yaptı.Subaşı, sıra dışı parti kostümüyle dikkatleri üzerine çekti.

640xauto (2)-1

Editör: Melike Merve Kayar