Şeyma Subaşı 3 Mayıs 2023 tarihinde Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturmuştu. Düğünlerini yapmadan önce nikah kıyan ikili, Fas'ta şehrinde birbirlerine 'sonsuza kadar evet' demişti.Fenomenin son  paylaşımlarında parmağında yüzük olmaması dikkat çekmişti. Takipçileri, Subaşı'nın son paylaşımlarına; "Yüzük nerede?", "Yüzüğün yok hayırdır, cicim ayları bitti mi?" ve "Meedo neden yanında değil?" şeklinde yorumlar yazmıştı.

6559e89e86b244590c980bbd

RÜYA EVLİLİK BİTTİ!

İşte Adnan Oktar'ın el konulan mal varlığı! Tam 5 milyar lira... İşte Adnan Oktar'ın el konulan mal varlığı! Tam 5 milyar lira...

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’dan 2018 yılında boşanan, bu ilişkiden Melisa adında 10 yaşında kızı olan Subaşı, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Mohammed Alsaloussi ile 29 Eylül'de tek celsede boşanmıştı.

6559e8a886b244590c980bbf

'TUVANA TÜRKAY'IN ESKİ AŞKIYLA' YAKINLAŞTI İDDİASI

Evliliği çok kısa süren ve psikolojik şiddet gördüğüne dair iddialarla dikkat çeken Subaşı iddialara göre bir mekanda yakalandı. Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı Posta’da yer alan iddiaya göre Tuvana Türkay'la ilişkisini bitiren İzzet Antebi ile yakalandı.

'GECE BOYUNCA EĞLENDİLER'

İddiaya göre, bir mekanda sarmaş dolaş eğlenen Şeyma Subaşı ve İzzet Antebi gece boyunca birlikte eğlendi. İkili, bir ara ise aşka gelerek öpüştü.(Posta)

Editör: Melike Merve Kayar