Şeyma Subaşı 3 Mayıs 2023 tarihinde Mohammed Alsaloussi le nikah masasına oturmuştu. Düğünlerini yapmadan önce nikah kıyan ikili, Fas'ta şehrinde birbirlerine 'sonsuza kadar evet' demişti.Ancak ikilinin mutluluğu uzun sürmemiş; Subaşı, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Mohammed Alsaloussi ile 29 Eylül'de tek celsede boşanmıştı.

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

şeyma subaşı

"İNSANLAR AHLAK, GÖRGÜ VE PRENSİPLERDEN YOKSUN OLABİLİR"

Subaşı, son olarak 2.9 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı imalı bir paylaşımla gündeme geldi. Subaşı, gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

"Yaşam yolculuğu bazen, eylemleri sahtekâr ve bencil olan insanlarla kesişir. Bu insanlar ahlak, görgü ve prensiplerden yoksun olabilir, manipülasyon ve sahtekârlıkla dolu bir dünyada yaşarlar. Ancak onların seçimlerinin kim olduğumuzu yansıtmadığını hatırlamak önemlidir. Hepimiz kendi yolunu seçme gücüne sahibiz, değerlerimiz ve kendimize ve diğerlerine olan saygımız tarafından yönlendiriliriz. Bu tür insanların farkında olmam gerekiyor, onların karanlığının kendi ışığımı karartmasına izin vermemek için... Kendine sadık kal, değerlerini benimse ve karanlığın varlığında bile ışığa doğru ilerlemeye devam et. Dürüstlüğümüz ve nezaketimiz, hayat denen bu yolculukta en büyük güçlerimiz!"