Kendine has tarzıyla milyonların gönlünde taht kuran Huysuz Virjin lakaplı Seyfi Dursunoğlu, zatüre tedavisi gördüğü sırada hayatını  kaybetmişti... 87 yaşında hayata gözlerini yuman usta isim, bugün Zincilikuyu Mezarlığı’ndan son yolculuğuna uğurlandı.

huysuz virjin

Seyfi Dursunoğlu'nun cenaze törenine Armağan Çağlayan, Deniz Seki, Gülben Ergen, Gökhan Sezen gibi ünlü isimler katıldı.

huysuz virjin

Ünlü Oyuncu Akın Akınözü'nün Acı Kaybı Ünlü Oyuncu Akın Akınözü'nün Acı Kaybı

Seyfi Dursunoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı . . Söylediği kantolar ve özel şovlarıyla bir döneme damga vuran Huysuz Virjin lakaplı Seyfi Dursunoğlu’nun cenazesi Zincirlikuyu Camii’sinden kaldırılarak Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi. Deniz Seki, Gülben Ergen, Gökhan Sezen gibi birçok ismin yanı sıra sevenleri ve yakınları Dursunuğlu'nu ebediyete uğurladı. . . Seyfi Dursunoğlu, bir röportajında bedeninin öldükten sonra kadavra olarak kullanılmasını istediğini söylemişti. Ancak Dursunoğlu’nun söz konusu bu isteğinin vasiyetinde yer almadığı, sadece programdaki röportajında söylediği belirtildi. . . #seyfidursunoğlu #seyfidursunoglu #zincirlikuyu #magazin #magazinburada #magazinburadanet

Magazin Burada (@magazinburadanet)'in paylaştığı bir gönderi ()

TATİLDEKİ ÜNLÜLER CENAZEYE KATILMADI

Tatil sezonunu açan bir çok ünlü sanatçı usta isim Seyfi Dursunoğlu'nun cenazesine katılmadı... Emel Sayın, Bülent Ersoy, İbrahim Tatlıses, Beyazıt Öztürk, Cem Yılmaz, Erol Evgin, Ajda Pekkan, Melek Baykal gibi bir çok ünlü, sosyal medya hesaplarından Seyfi Dursunoğlu'nun ölümünden dolayı ne kadar üzgün olduklarına dair paylaşımlar yaptılar. Ancak bir çok sanatçı tatilini yarıda bırakıp cenazeye katılmadı

KOAH HASTASIYKEN ZATÜRE TEDAVİSİ GÖRDÜ

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde tedavi gördüğü özel bir hastanede 2 gün önce hayatını kaybetmişti.

Dursunoğlu’nun ölüm nedeniyle ilgili hastaneden yapılan açıklamada, “KOAH hastası olan ve aynı zamanda 15 gündür hastanemizde pnömoni (zatürre) tedavisi gören değerli sanatçımız Seyfi Dursunoğlu’nu maalesef bugün saat 16.45’te kaybettik” ifadelerine yer verilmişti.

Editör: TE Bilişim