Ünlü sanatçı Leman Sam ve kızı Şevval Sam Cihangir’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Basın mensuplarıyla sohbet eden anne-kız samimi açıklamalarda bulundu.

ARABA TUTKULARI VAR

ARABA TUTKULARI VAR

TV 8’e bomba transfer! TV 8’e bomba transfer!

Aracına doğru giden Şevval Sam’ın araba tercihi dikkat çekti. Araba takıntıları olduğunu belirten anne-kız arabalardan anladıklarını, arızalandığında tamir edebildiklerini söyledi. Yeni arabaları kullanmakta zorlandığını da dile getiren Şevval Sam, eski arabalarda daha iyi olduğunu ifade etti.

“KIZIM İÇİN İZLİYORUM”

Yasak Elma’ dizisinde ‘Ender’ karakterine hayat veren Şevval Sam, dizinin 4. sezonuyla tekrar ekranlara döndü. Normalde dizi izlemediğini söyleyen Leman Sam, diziyi kızı için izlediğini açıkladı.

“KIZIM İÇİN İZLİYORUM”

Kızının yaptığı cesur açıklamalar için “Ben kızımla her zaman övünürüm. O ne derse altına imzamı atarım” diyen Leman Sam, bu durumdan çok mutlu olduğunu da belirtti.

HALİL SEZAİ HAKKINDA NE DEDİ?

HALİL SEZAİ HAKKINDA NE DEDİ?

Geçtiğimiz günlerde 67 yaşındaki komşusunu darp eden ve bu sebeple tutuklanan Halil Sezai için yorum yaparken oldukça tedbirli davranan Şevval Sam, “Şiddetin her türlüsüne ailecek karşıyız. Bunun kim tarafından uygulandığının bir önemi yok” ifadelerini kullandı.

OZAN GÜVEN İÇİN NE DEMİŞTİ?