Yetenekleri, başarıları ve güçleri ile tanıdığımız Türkiye’nin sevilen sanatçıları, 3 Aralık'ta düzenlenen 49'uncu Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerine kavuştu. Hürriyet Gazetesi ve Pantene iş birliğiyle düzenlenen tören öncesi Kırmızı Halı’da ünlü isimler, şıklıklarıyla kırmızı halıda boy gösterdi.

şevval sam

"TARO'NUN ÖNÜ AÇIK"

Geceye katılan ünlü isimlerden Şevval Sam basın mensuplarıyla bir araya geldi. Oyunculuğun hayat tecrübesi ile paralel ilerlediğini ve oyunculuk yaparken çok şey öğrendiğini anlatan Sam, şöyle konuştu:

taro emir

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

Bir sene ödül almaya bir sene vermeye inşallah. Bu gün ödül vermek için buradayım. Geçen aynı organizasyonda oğlum Taro (Tarık Emir Tekin) ile ikimiz birden ödül almıştık. Harika deneyimdi. Taro’nun önü açık, onu daha çok ödüller bekliyor diye düşünüyorum. Buna şahit olmak şansına sahip olursam, ömrüm olursa büyük gurur duyacağım.

"Oyunculuk sadece teknik bir şey değil bence; tecrübe ile de ilerleyen, hayat tecrübesi ile de paralel giden bir süreç. Ben kendi adıma çok şey öğrendim bu işi yaparken hayata dair. Oğlumun çok yetenekli olduğunu biliyorum, günden güne kendini geliştirmesini görmek beni mutlu ediyor. Sanatçı ruhlu bir çocuk olduğu için sanatın her dalına ilgi duyuyor, fotoğrafta da başarılı olduğunu düşünüyorum. Belki gelecekte bir yönetmenlik deneyimi de olabilir."