Şevval Şahin,iddialı sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla adından sıkça söz ettiriyor. Miss Turkey 2018 birincisi, Haziran 2021’de Yiğit Marcus Aral ile olaylı ayrılığı sonrası Murat Kazancıoğlu ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştı.Daha önce yaşadığı fırtınalı ilişkileriyle de epey konuşulan Şevval Şahin son olarak İş İnsanı Murat Kazancıoğlu ile olan birlikteliğini sonlandırdı.

654e230086b24a07082e5cbd

BİKİNİLİ POZ VERDİ

Her paylaşımı olay olan ünlü isim bu defa bikinili pozlarıyla adından söz ettirdi. Ünlü model, 'Count your blessings' (haline şükret) notu ile bikinili karelerini peş peşe paylaştı. Şahin'in bu karelerinde karın kasları ve zayıflığı dikkat çekti.

Ayrılıkları konuşulan Çağla Şıkel ve Nail Gönenli, Alaçatı'da coştu! Ayrılıkları konuşulan Çağla Şıkel ve Nail Gönenli, Alaçatı'da coştu!

654e220e86b24a07082e5cb1

"ÜÇ AY FAZLA KALDIĞIMDA DARALMA GELİYOR"

Şevval Şahin, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan 'Gör Beni' serisinde yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. 23 yaşındaki model, Türkiye'de mutlu olup olmadığı sorulunca, "Türkiye'de mutluyum ama üç ay fazla kaldığımda bana bir daralma geliyor. Ben gidip gelme taraftarıyım" demişti.

"KENDİMİ BİR YERE AİT HİSSETMİYORUM"

2018 Miss Turkey birincisi, "Buranın enerjisi olabilir, bazen üstümde olan ilgiden daralabiliyorumdur. Ailemin hayatının bir kısmı bu ülkede, bir kısmı yurt dışında. Kendimi onlar gibi bir yere ait hissetmiyorum. Burada yaşamaya başladıktan sonra İstanbul'a da Türkiye'ye de aşık oldum ama bir tek yere ait olmak istemiyorum" şeklinde konuşmuştu.

Editör: Melike Merve Kayar