Ece Seçkin:Babam dekolteli kıyafetlerime kızıyor! Ece Seçkin:Babam dekolteli kıyafetlerime kızıyor!

YouTube'da katıldığı bir programda beslenme şeklinden bahseden 2018 Türkiye güzeli Şevval Şahin, yarı Türkçe, yarı İngilizce konuşmasıyla eleştiri oklarının hedefi oldu. Şahin, Türkçe konuşurken aralarda kullandığı İngilizce kelimelerle sosyal medyada ti'ye alındı. 21 yaşındaki Şevval Şahin, gelen eleştiriler sonrası sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

“18 YAŞINA KADAR TÜRK ARKADAŞIM YOKTU”

"6 yaşımdan sonra İngiltere'de büyüdüm" diyen Şahin, "18'ime kadar Türk arkadaşım yoktu. İngilizce ana dilim. Türkçemi iyi bir seviyeye taşıdığıma inanıyorum ama linç yiyorum. İnsanlar bunu özentilik olarak algılıyor" ifadelerini kullandı.

şevval

İşte Şevval Şahin'in dikkat çeken o konuşması:

Buradan çıkınca lunch'a (öğle yemeği) giderim. 8-9 gibi de akşam yemeği yerim. Sonra da benim binge eating modum (tıkınırcasına yeme) oluyor. Netflix and chill (dinlenme) yaparken ice cream (dondurma) olsun chips (cips) olsun chocolate (çikolata) olsun yiyorum yani. Junk food (abur cubur) tarafın hepsi var.

YALI KİRALAYIP PARTİ YAPMIŞLARDI

Öte yandan bir süredir Yiğit Marcus Aral ile aşk yaşayan Şevval Şahin, geçtiğimiz haftalarda sevgilisinin doğum gününü kutlamak için Rumelihisarı'ndaki bir yalıyı kiralayarak, arkadaşları ile eğlenmişti. Çiftin partisinden kısa bir süre sonra Aral'ın koronavirüs testinin pozitif çıkması, davetlileri tedirgin etmişti.

ŞEVVAL

2018 Türkiye güzelinin, 10 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve abartıldığı kadar vakanın olmadığını dile getirmesi bazı sosyal medya kullanıcılarını kızdırmıştı. Şahin, geçtiğimiz günlerde de koronavirüs tedavisi gördükten sonra iyileşen sevgilisi ve arkadaşları ile birlikte 21. yaşını kutlamıştı.

ŞEVVAL

Yakın çevresi ile yine bir partide buluşan Şahin'in sosyal mesafesiz ve tedbirsiz eğlencesi, sosyal medyada bir kez daha tepki görmüştü.

Editör: TE Bilişim