Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde düğün yapan Özge Turna ve Şevket Çoruh çiftinin 5 yıl sonra yaptıkları düğün töreni akıllarda soru işareti bırakmıştı. İkilinin uzun bir süre sonra neden düğün yaptığı merak edilirken sebebi öğrenildi. 

Şevket Çoruh eşi Özge Turna ile neden 5 yıl sonra nikah tazeledi?

'Kim Bu Ben' galasında görüntülenen Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat çifti 'Bizde istiyoruz' dedi 'Kim Bu Ben' galasında görüntülenen Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat çifti 'Bizde istiyoruz' dedi

Habertürk'ün haberine göre; Şevket Çoruh, 'Baba Sahne'yi açmaya çalışırken Özge Turna ile evlilik hazırlıkları yapıyordu. Tiyatroyu 2017'de açtı. 2018'de de evlendi. Ne var ki düğün yapacak parası olmadığı gibi bir yığın borcu vardı.

Şevket Çoruh eşi Özge Turna ile neden 5 yıl sonra nikah tazeledi?

Özge Turna'ya "Elimiz rahatlayınca söz" diyerek eşine her geç kızın rüyası olan gelinliği giyeceğine dair söz verdi. Özge Turna, ne evlenirken ne de daha sonraki 5 yıl içinde Şevket Çoruh'a düğün için baskı yaptı. 30 Haziran'da 50'nci yaşını kutlayan Şevket Çoruh, yaş günü partisiyle düğünü birleştirip eşi Özge Turna'ya sürpriz yaptı.

Şevket Çoruh ve Özge Turna'nın temsili nikâhını, nikâh memuru rolüne bürünen Müjdat Gezen kıydı. Özge Turna gelinlik giydi, Şevket Çoruh damat tıraşı oldu, halaylar çekildi. Düğünün en güzel yanlarından biri de çiftin 5 yaşındaki kızları Turna Çoruh'un annesiyle babasının düğünlerini görmesiydi.