Zalim İstanbul dizisiyle adını duyuran İdris Nebi Taşkan, ekranların en çok konuşulan isimlerinden biri haline dönüştü.İdris Nebi Taşkan, meslektaşı Buse Meral ile yaşadığı aşkı Mayıs ayında ilan etmişti. Çiftin birlikte paylaştığı romantik pozlara ise takipçilerinden ilgi oldukça fazla.

idris nebi taşkan

İdris Nebi Taşkan, meslektaşı Buse Meral ile olan ilişkisini sosyal medyada paylaştığı pozla duyurmuştu. İşte İdris Nebi Taşkan'ın sevgilisiyle paylaştığı o ilk poz.idris nebi taşkan

Buse Meral ise dizi çekimleri için gittiği Ordu'da sevgilisi İdris Nebi ile Boztepe'ye çıkarken teleferikte çektiği tatlı ve samimi pozu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Çiftin bu pozuna kısa sürede beğeni yağmıştı.

idris nebi taşkan

Son olarak İdris Nebi Taşkan, sosyal medya hesabında tekli bir pozunu paylaştı. Sevgilisi Buse Meral ise sevgilisinin yaptığı paylaşımın altına emojili bir yorum attı. Yorumu gören İdris Nebi Taşkan ise aşka geldi.

idris nebi taşkan

İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum" İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum"

İdris Nebi Taşkan, sevgilisinin yorumunu görünce "seni karım yapacağım" dedi ve yakışıklı oyuncu evlilik kapısını araladı.