Sevilen dizi Kızılcık Şerbeti'nde Abdullah karakterine hayat veren Settar Tanröğen'in geçtiğimiz cuma günü beyin kanaması geçirdiği ve ameliyata alındığı açıklanmıştı. Ameliyatın başarılı geçtiği duyurulurken, usta sanatçının son sağlık durumu da merak ediliyor.

Habertürk'ün aktardığı bilgilere göre; Settar Tanrıöğen, küçük bir operasyon geçirmişti. Sağlık durumu iyi olan Tanrıöğen, bilinci açık bir şekilde hastanede kontrol altında tutulduğu belirtilmişti.

10 yıllık evlilik bitti! Boşandıklarını duyurdular 10 yıllık evlilik bitti! Boşandıklarını duyurdular

HASTANEDEN AÇIKLAMA GELMİŞTİ

Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuyla ilgili özel hastanenin başhekimi ise şunları söylemişti:

"Hastamız Settar Tanrıöğen bir haftadan beri üst solunum yolu enfeksiyonu şikâyetlerinin yanı sıra hareketlerde ve konuşmada yavaşlama ve ara sıra kısa süreli bilinç bulanıklığı ile 26 Ocak 2024 Cuma günü saat 20.45'te hastanemize başvurdu.

Yapılan muayene ve tetkikleri sonucunda beyin damarlarından birinde anevrizma kanaması saptanmıştır. Bu tanı üzerine yapılan ameliyatla kanamaya yol açan anevrizma başarılı bir şekilde kapatılmıştır. Hastamız işlem sonrasında tekrar yoğun bakıma alınmıştır.

Sanatçı Settar Tanrıöğen'in hastanemize gelişinde olduğu gibi bilinci açık bir halde yoğun bakım servisimizde izlenmeye devam edilmektedir."

Settar Tanrıöğen bilinci açık bir şekilde yoğun bakımda tutulurken, son sağlık durumunun ise stabil olduğu bildirildi.

Editör: İlayda Dülger