İkinci tur öncesi birçok ünlü isim, sosyal medya üzerinden siyasi mesajlar veriyor.
Bunların başında da komedyen Şahan Gökbakar geliyor.

Sık sık muhalif çıkışları ile dikkat çeken Gökbakar geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımda, "Ülkesindeki durumdan ve gençlerden bahsederken gözleri dolan,yüreği vatan sevgisiyle dolu ekonomistlerimiz var. Bu insanlar mı terörle yan yana? Bu bilgili insanlar ekonomiyi kurtarsın diyenler mi terörist? Milli ve muhafazakar kardeşim vatan için dertlenen terörist olur mu?" ifadelerini kullandı.

şahan2

Bu ve daha önceki paylaşımlarının ardından oyuncu-sunucu Mehmet Önder, paylaşımı alıntılayarak Gökbakar ile ilgili bir anısını paylaştı.
Birlikte oynadıkları bir filmden ücretini alamadığını belirten Önder, Gökbakar'ın ise filmin yönetmeni olan kardeşi sayesinde ücretini alan tek isim olduğunu dile getirdi.

Önder paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
"Bak Şahan, seninle aynı filmde oynadık, kardeşin yönetmendi, senin dışında kimse parasını alamadı, bilmiyorsun zannedip sana söyledim meğer emekçilerin hakkını sen ve kardeşin yiyormuşsunuz, burada namuslu vatansever pozu kesme, senin ne olduğunu anlatsam insan içine çıkamazsın."

Cezaevinde kendini yaralayan Bahar Candan hakkında yeni gelişme! Cezaevinde kendini yaralayan Bahar Candan hakkında yeni gelişme!

sahan-gokbakar mesaj
Önder'in bu paylaşımından sonra Gökbakar ile ilgili sektörde sorun yaşayanlar Önder'e mesaj atmaya başladı.

Önder gelen şikayetleri de, "Şahanzeler ve Şahansavarlar yazıyor dünden bu yana, tebrik ve teşekkür ediyorlar, insanlar bıkmış Şahan ve namuslu vatansever pozu kesen diğerlerinden, anladığım kadarıyla bu ülkede önce bu balonları patlatmak gerekiyor." ifadeleri ile takipçileriyle paylaştı.