Uyanış: Büyük Selçuklu, Kiralık Aşk, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Kızım gibi sevilen dizilerden tanıdığımız Leyla Lydia Tuğutlu'nun Ceyhun Ergin sessiz sedasız evlendiği ortaya çıktı.

Sessiz sedasız evlenen Leyla Lydia Tuğutlu'dan hamilelik pozları!

Güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu, gizlice evlenmesi hakkında "Pandemi öncesi İtalya'da evlilik teklifi almıştım. Geçtiğimiz aylarda da Almanya'da sınırlı sayıda davetlinin katıldığı bir düğünde evlendik" ifadelerini kullandı.

Sessiz sedasız evlenen Leyla Lydia Tuğutlu'dan hamilelik pozları!

Şimdilerde 6 aylık hamile olan Tuğutlu'dan karnı burnunda pozlar geldi.

Sessiz sedasız evlenen Leyla Lydia Tuğutlu'dan hamilelik pozları!

ÖZEL HABER: Kızılcık Şerbeti’nin Damat Umut’u Serkan Tınmaz’dan çok konuşulacak sözler! ÖZEL HABER: Kızılcık Şerbeti’nin Damat Umut’u Serkan Tınmaz’dan çok konuşulacak sözler!

"BİLGİ KİRLİLİĞİ OLDUĞUNU GÖRDÜM"

Tuğutlu, hamilelik sürecine ilişkin şu açıklamaları yapmıştı: "Kilo alma korkusuyla yaşamıyorum. İlginç bir şekilde bedenimle ilgili hiçbir kaygı taşımıyorum. Bu konuda çok samimiyim. Yemek yemeyi normalde de çok seven biriyim ama abartmıyorum, daha önce nasıl yiyorsam öyle yiyorum.  Her gün yoga yapıyorum, yürüyorum.Bulabildiğim iyi kitapları okuyorum Hamilelikle ilgili bile ne kadar bilgi kirliliği olduğunu gördüm. Bu dönem bana çok şey öğretiyor diyebilirim."