Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, başarılı kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık magazin gündemine geliyor. Uzun süredir "İçerde" dizisinin setinde tanıştığı rol arkadaşı Duygu Sarışın ile aşk yaşayan oyuncu, geçtiğimiz aylarda bu ilişkisine nokta koymuştu.

Son dönemde "Terzi" ile gündemde olan Çağatay Ulusoy'un, bu kez dizideki rol arkadaşı Ece Sükan'a gönlünü kaptırdığı iddia edilmişti.

Bir süredir magazin basınında, Çağatay Ulusoy'un, kendisinden 14 yaş büyük Ece Sükan ile aşk yaşadığı yazılıp çiziliyordu.

İlk olarak Nisan ayında bir mekanda yakınlaşan ve ardından Marmaris'e tatile gittikleri iddia edilen Ulusoy ve Sükan, son olarak geçtiğimiz ay bir partide boy göstermişti.

İlişkilerini her defasında reddeden ve aynı zamanda birbirleriyle sık sık bir araya gelen Ulusoy ve Sükan'ın gizli saklı yaşadığı aşk bitti.

Fenomenlerin para kasası Gökhan Göz çıktı: Her yerde aranıyor! Fenomenlerin para kasası Gökhan Göz çıktı: Her yerde aranıyor!

Takvim'in haberine göre; birlikte rol aldıkları dizinin ardından yakınlaşan çift, iddialara göre ayrıldı.

Bir süredir görüşmeyen ve ayrı ayrı tatillerini sürdüren Ece Sükan ve Çağatay Ulusoy, sosyal medyadan da birbirlerini takipten çıkarak ayrılık iddialarını güçlendirdi.

Editör: İlayda Dülger