Bir döneme aşkları ile damga vuran Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin yeniden bir araya mı geliyor? Kerem Bursin cephesinden gelen o adım Aşk iddialarını da güçlendirdi. Aradan yıllar geçmesine rağmen Kerem Bursin'in ablasının Serenay Sarıkaya'yı takip etmeye başlaması magazin gündemini de derinden sarstı. 

SERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN BARIŞTI MI?

Şeyma Subaşı ve Barış Alper Yılmaz aşk mı yaşıyor? Şeyma Subaşı ve Barış Alper Yılmaz aşk mı yaşıyor?

Uzun bir birlikteliğin ardından ilişkilerine son veren Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Birbirlerine çok yakışmasına rağmen ilişkilerine son vermeyi tercih eden çift yeniden tüm gözlerin odak noktası oldu. Takvim’de yer alan açıklamalar doğrultusunda Serenay Sarıkaya ile Kerem Bursin aşkında gelişme yaşandığı belirtildi.

ABLASI TAKİP ETMEYE BAŞLADI

Ünlü oyuncu Kerem Bursin'in ablası Melisa Bursin, kardeşinin eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'yı yeniden takibe aldı. Geçtiğimiz yıllarda kardeşi Hande erçel ile aşk yaşarken ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'yı takipten çıkaran Melisa Bursin, yeni hamlesiyle herkesi şaşkına çevirdi.

Melisa Bursin’in yaptığı o hamle "Acaba barışıyorlar mı?" Yorumlarını da akıllara getirdi. Yaşanan durum ikilinin hayranları tarafından da sevinçle karşılandı.

Bu gelişmenin hemen ardından Kerem Bürsin, senarist Ece Yörenç'in Serenay Sarıkaya'yı etiketlediği gönderiği beğendi. 

Editör: İlayda Dülger