Serdar Ortaç, TRT1'de yayınlanan 'Alişan ile Hayata Gülümse' programına konuk oldu. Samimi açıklamalar yapan Serdar Ortaç ilk meşhur olduğu yılları ve sonradan yaşadığı çöküntüyü anlattı.

Kumar tutkusu yüzünden bankalara 10 milyon TL borcu olan ve bir süre önce bu borçlarını kapatan Ortaç bir itirafta bulundu: '35 sene kumar oynadım, kazananı görmedim'

İşte Serdar Ortaç'ın çok konuşulan açıklamaları:

İlk meşhur olduğum zaman rüyada gibiydim. Bir lisenin önünden geçerken, 'Serdar Ortaç' diye bağırmaya başladılar çok şaşırdım. Meşhur olduğumu anladım.

Gelecekle ilgili hiç plan yapmadım. Rahmetli babama dedim ki 'parayı koyacak yer bulamıyorum' o da bana 'oğlum bankaya yatır sana' dedi. O zaman bütün bankalarda param vardı. 'Sen onu da yiyeceksin' dedi. Ben o paranın biteceğine inanamazdım, demek ki oluyor. Paraya hiçbir zaman değer vermedim.

Artık sıkılıyorum, gençliğimi özledim ama buna alışacağız. Yeni MS atağı gelmedi, doktora gitmedim. Eski gibi bisiklete binemiyorum, bisiklet bana çok iyi geliyordu. Sahneye çıkınca her şeyi unutuyorum, sahne bana iyi geliyor.

Hiç psikoloğa gitmedim. Yani söylediklerini dilemem 'her şeyin en iyisini ben bilirim' sanıyorum ama yanılıyorum.

Ben dertleşerek düzelmem iki damla gözyaşı dökerim sonra aynı devam ederim, anca ilaçla tedavi edebilirler beni.

Özcan Deniz'den bomba itiraf! Özcan Deniz'den bomba itiraf!

Evde konuşacak kimse olmadığı için canlı yayın açıyordum. Artık bıraktım atlattım o süreci de!

Günde bir öğün yemek yiyorum, lezzet alamıyorum. Eskiden balık yiyip sohbet ederdik, bunu 50 sene yapınca tadı kalmadı.