Takvim gazetesinin haberine göre Ortaç'ın, maddi anlamda zor dönemler geçirdiği ve bu durum karşısında eşinden, dostundan, arkadaşlarından para istediği öğrenildi.
WhatsApp üzerinden bir grup kuran Ortaç'ın, bu gruba tanıdığı kim varsa eklediği ve evine haciz geleceğini ve 500 bin TL ödemesi olduğunu yazdığı öne sürüldü. Gruptakiler, "Ortaç'ın telefonu ele mi geçirildi?" derken ünlü sanatçının çareyi ses kaydı atmakta bulduğu söylendi. Ortaç, ses kaydında şunları söyledi: "İnanmıyorlar benim olduğuma o yüzden sesli mesaj atıyorum. 5'er 5'er toplayacağım herkesten, 500 Bin TL borcu ödeyeceğim." dediği iddia edildi.
İNANMAYIN BÖYLE ŞEYLERE
Ortaç'tan yanıt geldi. Sosyal medya hesabından iddialara videoyla yanıt veren Ortaç, "Bir haber çıktı Serdar Ortaç arkadaşlarından 5'er bin lira borç topluyor diye. Geçen sene bir arkadaşımdan borç aldım. Whatsapp konuşmalarını bulmuşlst onları yayınlıyorlar. 300 kişilik bir grup kurmuşum herkesten para istemişim. İnanmayın diye söylüyorum. Sizden para isteyen olursa benim adıma sakın inanmayın böyle şeylere. 

Devin Özgür Çınar Cumhurbaşkanı’nın sanat camiasına yaptığı cağrıya yanıt verdi Devin Özgür Çınar Cumhurbaşkanı’nın sanat camiasına yaptığı cağrıya yanıt verdi

Whatsapp Image 2024 06 13 At 13.01.30

Editör: MagazinBurada Editör