Serdar Ortaç ve sevgilisi Seçil Gür geçtiğimiz akşam Etiler’de bir marketten çıkarken görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ortaç, Azerbaycan-Ermenistan savaşıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…

"NAFAKALARI ÖDÜYORUM"

Eski eşi Chloe Loughnan’ın kendisiyle ilgili konuşmama kararı aldırdığını doğrulayan Serdar Ortaç, ödenmemiş nafakalar sorulunca, “Para geldiği anda ödüyorum” dedi.

“ERDOĞAN YARDIM EDİYOR”

Azerbaycan-Ermenistan savaşı hakkında konuşan ünlü şarkıcı, ‘Bir Türk askeri olarak siz Azerbaycan savaşına katılmak ister miydiniz?’ sorusuna, ‘Bana görev gelirse tabi ki yaparım da, bana gelene kadar Azerbaycan kendi askeriyle kendi vatandaşını koruyor; Türkiye de yardım ediyor, Erdoğan da desteğini veriyor” şeklinde cevap verdi.

“ERDOĞAN YARDIM EDİYOR”

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz aylarda katıldığı bir programda Recep Tayyip Erdoğan'dan övgü dolu sözlerle bahsetmiş ve 'Gördüğüm en iyi lider' demişti. Önceki hafta AKP'yi eleştirenleri hedef alan Ortaç “Türk liramızı bile kıymetli hale getirdiler. Sadece değer açısından değil, görünüş açısından bile”  sözleriyle de gündem olmuştu.

“ERMENİLERİN YAPTIKLARI İNSANLIK DEĞİL”

Sözlerine Ermenistan’ı eleştirerek devam eden Ortaç, “Yaptıkları çok haince bir şey, bebekleri öldürmüş adam. Savaşın da bir hukuku olmalı değil mi? Askerin varsa askerinle savaşırsın, sivillerin kaldıkları evin üstüne füze atmazsın. Şu an Ermenilerin yaptıkları insanlık değil. Misliyle ödenecek bu ama eminim. Mevlüt Çavuşoğlu öyle söyledi ‘Bu insanlığa sığmaz, biz bunu misliyle vereceğiz’ dedi” ifadelerini kullandı.

“BAŞLARINDAKİ RUH HASTASI”

Ebru Polat: Parayı bulan ünlülerin şımarıklığı ! Ebru Polat: Parayı bulan ünlülerin şımarıklığı !

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç konuşmasının devamında “Ermenistan halkına hiç lafım yok, onlarda bizim gibi etten kemikten ama yöneticileri, o başlarındaki hakikaten ruh hastası belli. Böyle savaşılmaz, savaşın da bir üslubu olmalı. Çok acı yani şu an duruyorsun Bakü’de, oturduğun evinin tepesine füze iniyor. Bebek öldü daha ötesi mi var?” şeklinde konuştu.

“BENİM MEVZUM DEĞİL”

Şiddete uğrayan bir kadını korumaya çalışırken cinayet işleyen Kadir Şeker sorulduğunda konu hakkında bilgi sahibi olmadığını belirten Ortaç, “Hiç duymadım o haberi, ne diyeyim şimdi? Benim mevzum değil ki” dedi.

“ANISI VAR”

Yeni klip çekecek olmasıyla ilgili konuşan Seçil Gür “İyi bir şey çıkacak Perşembe günü klip çekimi var” diye konuştu. Kolundaki ‘13’ dövmesi sorulunca ise Gür şöyle cevap verdi: “Rahmetli ablamın vefat ettiği yaş, öyle bir anısı var.”

“ANISI VAR”

‘Bundan sonra birlikte mi yaşayacaksınız’ diye sorulunca kaçamak bir cevap vermeyi tercih eden Serdar Ortaç, “Biz çok mutluyuz, her yerde yaşarız” dedi.

Daha fazla Serdar Ortaç haberi için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Editör: TE Bilişim