Silahlı paylaşımları nedeniyle İstanbul'da Sosyal medya fenomeni Banu Parlak, silahlı paylaşımları nedeniyle gözaltına alındı.Ruhsatlı olduğunu iddia ettiği tabanca ile çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Parlak hakkında, Büyükçekmece Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.

banu parlak

Parlak'ın Beylikdüzü'ndeki evin yapılan aramada bir adet ruhsatsız tabanca ile 9 adet fişek ele geçirildi.

Geceyi nezarethanede geçiren Parlak'ın, emniyetteki ifadesinde tehdit aldığını, bu nedenle silah bulundurduğunu söylediği öğrenildi.Parlak, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Büyükçekmece Adliyesi'ne götürüldü.Parlak, savcılık ifadesinin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakılması talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi.

banu parlak

Parlak'ın adliyeden koşarak uzaklaştığı görüldü.

banu parlak

"SEVİYORUZ"

Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme

Banu Parlak, silahlı videosunu sosyal medyadan paylaşmıştı. Paylaşımında silahın ruhsatlı olduğunu belirten Parlak, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Benimde; araba, ev gibi değilde böyle meraklarım var. Ne yapalım yani. Çok bekledim bu günü. Ruhsatlı bu arada kimse bilmesin, kimseyi de silaha özendirmiyorum. Herkesin bir hobisi var arkadaş, her gün deli gibi film izliyorlar değil mi? Mafya babaları havada uçuşuyor. Bizim öyle bir şeyimiz yok yani. Şu an içi bile boş. Seviyoruz."