Youtube'da yaptığı programla tanınan oyuncu İbrahim Selim, bir dönem güzel oyuncu Selin Şekerci ile aşk yaşamıştı. Yaklaşık 7 ay süren ilişkileri geçtiğimiz senenin başında bitmişti.

Hatta ayrılmadan önce Şekerci, "Umarım uzun yıllarımız olur" demişti. Ama ilişki bu sözlerin hemen ardından sona ermişti. Selim, basın mensuplarına ayrılık sebebi ile ilgili 'Birbirimize vakit ayıramadık, bir sorun yok' açıklamasını yapmıştı.

'Kim Bu Ben' galasında görüntülenen Demet Evgar: Bebek gelince çadırdan karavana geçtik 'Kim Bu Ben' galasında görüntülenen Demet Evgar: Bebek gelince çadırdan karavana geçtik

Şekerci'den ayrıldıktan sonra hayatını kimseyi almayan İbrahim Selim aşk orucunu bozdu. Geçtiğimiz gün yakın arkadaşı Eda Ece'nin yemek davetine giden ünlü isim, yalnız değildi.

Instagram'dan bir paylaşım yapan Ece, Selim'in yeni aşkını ele verdi. Kadraja yeni sevgilisi ile giren Selim, bu durumu fark edince Ece'ye sildirse de yakalanmaktan kurtulamadı. Selim'in yeni sevgilisinin kim olduğu da hemen ortaya çıktı.

İbrahim Selim'in yeni sevgilisinin Daye Ay isimli bir genç kadın olduğu ortaya çıktı. Daye Ay isimli genç kadın ile yeni bir arkadaşlığa adım atan İbrahim Selim, böylelik ile özel hayatındaki sessizliğini de bozmuş oldu.