Ünlü isimler, gece boyunca karşı karşıya gelmemek için büyük çaba sarf etti.Selin Şekerci’nin Nisan 2021'de meslektaşı İbrahim Selim'in Youtube'da yayınlanan popüler programına konuk olmasından sonra başlayan sürpriz aşk, uzun ömürlü olmamıştı. 2021 temmuzda ilişkilerini doğrulayan ve günler sonra Marmaris tatilinde aşkları belgelenen oyuncu çift, 2022 ocak ayında ayrılmıştı.İbrahim Selim, “Anlaşamadık, ayrılık kararı aldık biz de. O muhteşem bir insan, ben çok çalıştığım için kendisine zaman ayıramadım ve bu yüzden de ilişkimiz bitti” demişti. Şekerci ise ayrılık hakkında, “Barışmalık bir şey yok. Birbirimizi çok seviyoruz. Sıcağı sıcağına öyle 'Arkadaşız' gibi konuşmalar yapmak istemiyorum” açıklamasını yapmıştı.

6544ba3586b24a32d4d0fde5

İLK KEZ EL ELE

İbrahim Tatlıses oğluyla barıştı..20 yıl sonra Harbiye'de gözyaşlarına boğuldu İbrahim Tatlıses oğluyla barıştı..20 yıl sonra Harbiye'de gözyaşlarına boğuldu

34 yaşındaki ünlü isim, 2022 temmuzda ise yeni sevgilisi Osman Yalın  ile ilk kez görüntülenmişti. Yalın'a ait olan bir kafede vakit geçiren çift, daha sonra bir kozmetik mağazasına girmişti.İkili, kendilerine yöneltilen sorulara cevap vermezken; güzel oyuncu, muhabirin "Aşkı Osman Bey de mi buldunuz?" sorusu karşısında kendisini gülmekten alamamıştı.

6544ba4d86b24a32d4d0fde8

Editör: Melike Merve Kayar