Türkiye’de pek çok şubesi bulunan güzellik merkezleri hakkında inceleme başlatan MASAK’ın geniş çaplı bir soruşturma yürüttüğü biliniyordu.Bu soruşturma güzellik merkezleri olan Selin Ciğerci (Selin Beauty) ve Sevim Alan (Sevim Alan Beauty Palace) da bunlardan iki tanesiydi.

Sevim Alan

Türkiye’de 60’dan fazla şubesi bulunan Sevim Alan Beauty Palace da bunlardan bir tanesiydi. MASAK Sevim Alan ile ilgili soruşturmasını tamamladı. MASAK raporunda Sevim Alan’ın raporunda illegal bir işlemin tespit edilmediği anlaşıldı.

IMG_5098

Selin Ciğerci

Emrullah Erdinç:Selin Ciğerci'nin MASAK raporunda illegal işlem bulunamadı

Gazeteci Emrullah Erdinç, Selin Ciğerci'nin MASAK raporuyla ilgili "Selin Ciğerci'nin söylediklerinin bütün hepsi doğru. Şuana kadar Selin Ciğerci ile alakalı hiçbir şekilde illegal bir işlem bulunmuş değildir. Herhangi bir suç unsuru olmadığı içinde Selin Ciğerci rahat edebilir" ifadelerini kullandı.

"SADECE KOZMETİK İŞİ YAPIYORUM"

Selin Ciğerci, Gazeteci Erdinç’in sözlerini Instagram hesabından yayınlayarak şunları yazdı:

Sanat Dünyası Sokak Hayvanları “Ölüm” Yasasına Tepkili Sanat Dünyası Sokak Hayvanları “Ölüm” Yasasına Tepkili

"Ben sadece işimi yapmak istiyorum işimi çok seviyorum. 6 senedir sizinleyim sadece kozmetik işi yapıyorum 34 adet şubem var bir tane daha fazla şube istemiyorum. Kendi şubelerimle kendi ekibimle hayatıma devam etmek istiyorum. İşimi yapmaya devam edeceğim hak ediyorsam hak ettiğimin karşılığını istiyorum fazlasını istemiyorum. Sizleri çok seviyorum gerçekten herkes iyi olsun mutlu olsun Karmaya çok inanırım kimsenin karmasına girmem bana iftira atmayın sizde benim karmama girmeyin bir probleminiz varsa arayın konuşun öpüyorum kocaman herkese hoşça kalın.”

kara-para-akladiysam-kendimi-asarim-diyen-selin-cigercinin-masak-raporunda-illegal-islem-tespit-edilmedi-zvC8nlK8

Editör: Melike Merve Kayar