Kendisini kozmetiğin kraliçesi ilan eden ve kazandığı onca parayla vergi rekortmenleri listesine girmeyi kafaya koyan Selin Ciğerci, Bodrum tatili için yola çıktı. Bodrum'da kendisine bir ev alarak kira vermekten kurtulan Selin Ciğerci, yolculuğunu özel tuttuğu jetle yaptı.

Lüks araçlarını ise tırlarla Bodrum'a taşıttı. O anları ise Instagram sayfasından paylaştı.

BODRUM'DA EV ALDIM DEMİŞTİ

Sosyal medya fenomenliği ve şarkıcılıktan sonra kozmetik firmasıyla iş hayatına da adım atan Selin Ciğerci, Bodrum'daki yazlık evine gitmek için özel jet kiraladı. Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra'ya ait lüks araçlar ise tırla taşınarak Bodrum'a götürüldü.  Selin Ciğerci, koronavirüs salgını nedeniyle getirilen kısıtlamalarının kalkmasının ardından eşi Gökhan Çıra ile birlikte Bodrum'a gitti.

Ancak Ciğerci, koronavirüs korkusu nedeniyle tarifeli uçağa binmek yerine özel jet kiraladı. Ciğerci, 14 kişilik özel jeti kiralamak için 17 bin dolar (116 bin TL) ödedi. Eşiyle uçaktan pozlarını paylaşan Ciğerci, “Çok heves ediyordum, korona işin bahanesi oldu” dedi.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'ya ait 3 süper lüks otomobil ise bir lojistik firması tarafından tırla Bodrum'a götürüldü. Bodrum'da özel iskelesi ve havuzu olan, denize sıfır lüks villasına ulaşan Ciğerci, manzarayı da Instagram'dan paylaştı. 

Aslıhan Doğan Turan'ın tekne tatili tam gaz devam ediyor Aslıhan Doğan Turan'ın tekne tatili tam gaz devam ediyor

Editör: TE Bilişim