Nefise Survivor Fanis'e aşkını ilan etmişti.. Başka bir isimle aşk yaşadığı ortaya çıktı! Nefise Survivor Fanis'e aşkını ilan etmişti.. Başka bir isimle aşk yaşadığı ortaya çıktı!

Sahne öncesinde basın mensupları ile sohbet eden şarkıcı birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü isim, sahnelerinde tercih ettiği kombinlerine gelen eleştiriler hakkında da konuştu.16 yaşında sektöre mikrofon tutarak başladığını dile getiren Selen Görgüzel: 'Çok güzel bir grafiğim var.' diyerek başladığı sözlerine şu ifadelerle devam etti:

665856B6A767753401C2Ca9E

Ben evliliğimden de önce sektörün içinde birisiydim. Ben sabrede sabrede geldim bu günlere. Bazen ağladım, bazen mutlu oldum. Hala beyinler bacak arasında. İnsanların sapla samanı ayırması gerekiyor. İnsanlar bana itibar suikastı bilinçli olarak yapıyorlar. Ama umrumda değil. Ben şıklık adı altında tercih ettiğim kostümleri değişik buluyorum. Teşhir için giymiyorum bunları. Değişik olan şeyleri beğeniyorum ve şık buluyorum. Ben değişik şeyleri seviyorum. Eski kaynanam bana diyordu ki ne düşük çenen var senin. Ne varsa ne kaybediyorsan çenenden kaybediyorsun derdi bana. Konuşmamın bazı bedellerini ödedim." dedi. 

Editör: Mustafa Kemal Polat