Usta sanatçı Selami Şahin'in yolda gördüğü kadınları elinden tutarak ofise davet ettiği iddia  görüntüler, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Olayları menajerlik şirketi aracılığıyla yalanlayan ve sessizliğe bürünen Şahin, haftalar sonra sessizliğini bozarak açıklama yaptı.

Basın mensuplarıyla karşılaşan Selami Şahin, yoğun bir tempoda çalıştığını ve yeni şarkılarının yolda olduğunu açıkladı.

Kadınlarla çıkan görüntüleriyle ilgili ilk kez konuşan Selami Şahin, "Bana tuzak kurdular, böyle bir şey yok tabi. Allah büyüktür ona havale ediyorum. Kimin yaptığını bilmiyorum, mahkemelik olduk. Beni çekemeyen insanlar olmuştur, onlar yapmıştır. Kamerayı falan her şeyi onlar hazırlamış. Ben sanatçıyım ve halkın sevgisiyle varım. Bana 'merhaba' dediklerinde havalara girmem ve konuşurum. Fotoğraf çektirmek istediklerinde de kabul ediyorum. Şimdi her şeyi iptal ettim. Fazla mütevazi olma öyle zannederler sonra. Onun için yeter artık. ben her şeyi halkın sevgisine ve kalbine bırakıyorum. Böyle bir şey yok. Ben herkesle konuşuyorum. Çok kırıldım o yüzden de artık pek ortalığa çıkmıyorum. Mütevazi olduğumda yaptıkları şeye bak" dedi.

Adsız tasarım (94)

ÖZEL HABER: Uğur Aslan dizi finalinde 'yargı' dağıttı! ÖZEL HABER: Uğur Aslan dizi finalinde 'yargı' dağıttı!

Hayranlarını ofise davet etmediğini belirten Şahin, "Hayır, öyle bir şey yok. Hayranlarım bana 'bir kahve içelim' dediğinde ofise geçiyorum, dilerseniz gelin diyorum. Ofise çalışan 6-7 kişi var. Kafede olmak istemediğim için kahve teklifi edenlere gelin ben ikram edeyim derdim ama artık bitti. Şimdilik 3 kişi tespit edildi, onlarla davalığız" ifadelerini kullandı.