Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı… Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı…

12 Ocak'ta Irak'ın kuzeyinde yer alan Pençe - Kilit Harekatı bölgesindeki üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışma sonucu şehit olan 9 askerimizden Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir'in ailesinin evi, 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerde yıkılmıştı.

"ANNEMİZE EV ALACAĞIZ"

AHBAP Derneği'nin kurucusu Haluk Levent, konserinden elde edilen gelirle Müslüm Özdemir'in ailesine ev alacaklarını belirterek; "Şehit Müslüm Özdemir'in ailesinin ev hakkı mevcut. Bu konuda Kahramanmaraş Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüer bizleri aydınlattı ama bizler de bir ucundan tutalım dedik. Bursa konserimin geliri, Hasan Can Kaya kardeşimin bir gösteri hasılatıyla birlikte haftaya annemize bir ev alacağız" demişti.

EV SÖZÜNÜ TUTTU

Haluk Levent, Hasan Can Kaya ile birlikte Şehit Müslüm Özdemir'in ailesine ev aldıklarını duyurdu. Levent, evin eşyalarını da şarkıcı Melek Mosso'nun karşılayacağını söyledi.

Hasan Can Kaya önceki akşam Etiler’deki bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Kaya, Haluk Levent ile şehit Müslüm Özdemir’in depremzede ailesine ev almaları hakkındaki sorulara şu yanıtı verdi:

“O konular üzerine konuşmanın gereği yok. Bu bizim insanlık görevimizdi yerine getirdik. Onların yaptıklarının yanında bizim yaptıklarımız hiçbir şey. Saygı gösterelim ve bu konuyu kapatalım. Acılı bir aile var, onları da daha fazla üzmeyelim.”