Ekranların eğlenceli ve sempatik sunucusu Onur Büyüktopçu, ikinci kez ekranların usta ismi Seda Sayan’ın gazabına uğradı.

Kiralık Aşk adlı dizide Koriş rolüyle tanınan Onur Büyüktopçu, dizi macerasının ardından sunuculuk yapmaya başladı.

Nilgün Belgün'den Beren Saat'e övgü dolu sözler Nilgün Belgün'den Beren Saat'e övgü dolu sözler

ÖNCE YEMEKTEYİZ’İ KAPTIRDI
Sevilen yarışma programı Yemekteyiz’de uzun bir süre sunuculuk yapan Büyüktopçu, geçtiğimiz yıl ani bir kararla programdaki görevinden ayrıldı.

Seda Sayan’dan Onur Büyüktopçu’ya Bir Darbe Daha!

Program yönetimi tarafından yapılan açıklamada Onur Büyüktopçu'nun yerine Seda Sayan’ın getirildiği açıklandı.

Seda Sayan’dan Onur Büyüktopçu’ya Bir Darbe Daha!

Seda Sayan, Yemekteyiz programını sunmaya başladıktan kısa bir süre sonra başlayan koronavirüs salgını patlak verince, program yayından kaldırılmıştı.

DAMAT BAYILDI KISA SÜRDÜ
Onur Büyüktopçu, bu süreçte boş durmayarak ekran macerasına devam etti. Damat Bayıldı adlı programla sunuculuk serüvenine devam eden Büyüktopçu’nun programı düşük reyting sonuçları nedeniyle ekranlara veda etmişti.

FATİH ÜREK’İN YERİNE GELDİ
Onur Büyüktopçu, geçtiğimiz mayıs ayında ekranların fenomen yarışma programı Çarkıfelek’te işbaşı yaptı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programını sunan Fatih Ürek’in ani bir kararla programa veda etmesi üzerine Onur Büyüktopçu Çarkıfelek’i bırakarak Gelinim Mutfakta programının sunuculuğunu yapmaya başladı.

Seda Sayan’dan Onur Büyüktopçu’ya Bir Darbe Daha!

YİNE SEDA SAYAN’A KAPTIRDI
Gelinim Mutfakta programı ile önemli bir çıkış yakalayan Onur Büyüktopçu, tıpkı Yemekteyiz programında olduğu gibi yerini yine Seda Sayan’a kaptırdı.
Yemekteyiz programını Seda Sayan’a kaptırdıktan sonra ortaya atılan iddialara ilişkin programdan kendi isteğiyle ayrıldığını söyleyen Büyüktopçu “Seda ablaya başarılar diliyorum” diye konuşmuştu.  Onur Büyüktopçu’nun yaşanan bu gelişmeden sonra nasıl bir tavır takınacağı ise merak ediliyor.


 

Editör: TE Bilişim