Cezaevinde kendini yaralayan Bahar Candan hakkında yeni gelişme! Cezaevinde kendini yaralayan Bahar Candan hakkında yeni gelişme!

Evlilikleri ile sık sık gündemde yer alan Seda Sayan geçtiğimiz yıl kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile dünya evine girdi. 14 Şubat'ta evlilik teklifi alan Seda Sayan, eşinin romantik olduğunu da her fırsatta dile getiriyor. Aradaki yaş farkından dolayı sık sık tepki alsalar da birbirlerine olan aşkları her geçen gün artmaya devam ediyor. 9 aydır evli olan Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti 14 Şubat hazırlıklarına başladı. Seda Sayan'ın eşine aldığı hediye ise duyanlara hayrete düşürdü.

SEDA SAYAN'DAN MİLYONLUK JEST

Evlilikleri ile sık sık gündemde yer alan Seda Sayan’ın geçtiğimiz günlerde Çağlar Ökten ile cam çerçeve indirmeli kavga ettikleri iddia edildi. Konu üzerine açıklama yapan Seda Sayan böyle bir şeyin mümkün olmadığını ifade etti. Kocasının Prens gibi olduğunu dile getiren Sayan, eli havada bir adam değil sözlerini kullandı. 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken Seda Sayan'ın eşini aldığı hediye ise çok konuşulacak.

Seda Sayan ve Çağlar Ökten evlendiği günün hemen ertesinde Paris'e giderek çektirdikleri düğün fotoğraflarını paylaştı. Balayını Paris'te geçiren çift Paris'in kendileri için çok önemli olduğunu da gösterdi. Sosyal medyada yer alan iddialar doğrultusunda Seda Sayan'ın 14 Şubat'ta eşine Eyfel Kulesi manzaralı bir otelden Kral odası ayarladığı söyleniyor. Sayan’ın kral odası için milyonlarca TL ödediği iddia edildi.

Editör: TE Bilişim