10 Haber’de yer alan habere göre, Futbol camiasını sarsan fon vurgunu davasının tutuklu sanığı Seçil Erzan’ın telefonundaki silinmiş mesajları ortaya çıktı. Davanın bir diğer sanığı Nazlı Can’la 23 Mart 2023 tarihinde yaptığı mesajlaşma da dikkat çeken detaylar ortaya çıktı.  Nazlı Can, Seçil Erzan’a “Seni aramıyor seni sormuyorsam bu senden vazgeçtiğimden değildir” diye mesaj gönderdi. Bunun üzerine Seçil Erzan’ın, Nazlı Can’a teşekkür emojisi gönderdiği görüldü. Nazlı Can’ın ‘İyi misin?’ sorusuna cevap veren Seçil Erzan “Değilim” dedi. Erzan’ın mesajına Nazlı Can “Kuran var bitsin arayacağın seni” diye yanıt verdi.

Bu mesajlardan sonra Seçil Erzan, Nazlı Can’a “Candaş, Nuri’yi öğrenmiş” diye mesaj gönderdi. Nazlı Can ise bu mesaja şaşırarak “Saçmalama kimden?” diyerek cevap verdi. Bunun üzerine Seçil Erzan “Herkes benim hayatımın otel kayıtlarına kadar bakıyor” dedi.

Nazlı Can, Seçil Erzan’a, “Otel kayıtlarını nasıl öğreniyor ki?” diye sordu. Seçil Erzan ise ”Bilmiyorum Nazlı. Tutunacak hiçbir şeyim kalmadı. Candaş’a da içim kopuyor” cevabını verdi. Erzan’ın bu mesajına Nazlı Can’ın  “Ne diyeyim yavrum” diyerek görüşmeyi sonlandırdı.

seçil erzan

BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını! BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını!

KÖŞKDERE AŞK YAŞADIKLARINI KABUL ETTİ

Nuri Köşkdere de savcılık ifadesinde Seçil Erzan’la bir gönül ilişkisini yaşadığını kabul ederek, “Seçil Erzan’la gönül ilişkimiz yaklaşık 10-12 sene kadar sürdü. Bu zaman aralığının yıllarını hatırlamıyorum” dedi.Köşkdere 5 Temmuz’da verdiği ifadesinde Erzan’ın Florya şubesine atandığında kendisine yüksek getirili bir fondan bahsettiğini aktardı. Ayrıca Köşkdere kendisinin de mağdur olduğunu ancak Seçil Erzan’dan şikayetçi olmadığını söyledi.Bankanın Seçil Erzan’ın notlarından hazırladığı çizelgeye göre Nuri Köşkdere bu hayali fona 500 bin dolar verip, 1 milyon dolar faiz almıştı.