Yüksek karlı gizli fonla ünlü futbolcuları ve iş insanlarını dolandırmakla suçlanan bankacı Seçil Erzan’ın hakkındaki iddialar gündem olmaya devam ediyor. Erzan’ın kendisi gibi Bozcaada’da bağ evi bulunan ünlü oyuncu Ata Demirer’le de görüştüğü ortaya çıktı.

ATA DEMİRER’İ DE ARAMIŞ

Akşam gazetesinde yer alan habere göre, HTS kayıtlarında Erzan 15 Ocak’ta saat 20.18’de Demirer’i aradı; görüşme sadece 1 saniye sürdü. Ertesi gün 16 Ocak’ta saat 12.59’da Demirer’in Erzan’ın aramasına geri dönüş yaptığı ve ikilinin 131 saniye konuştukları tespit edildi. Erzan’ın Demirer’i fona dahil etmek için mi aradığı merak konusu oldu.

ata demirer

FULYA TERİM’LE 25 GÖRÜŞME

Seçil Erzan’ın HTS kayıtlarına göre, Fatih Terim’in eşi Fulya Terim’le de 25 kez telefon görüşmesi yaptığı ve en çok görüştüğü kişilerden biri olduğu ortaya çıktı.

seçil erzan

 Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme  Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme

FLORİDA’DAN 500 BİN DOLAR

Seçil Erzan’ın Fatih Terim’in kızı Merve ile de Florida’dayken yazıştığı ortaya çıktı. Merve Terim’in 500 bin dolar göndermek için babasının hesap bilgilerini Erzan’dan istediği; onay için de kendisini arayacağını belirttiği görüldü. Mesajlaşmanın devamı şöyle:

Seçil Erzan: Merve Hanım merhaba ben de saat bekliyordum. Hocama da bilgi gitti.

Merve Terim: Ben diğer bayanın numarasını alsam ona mı yazsam. Size böyle atmaktan çekiniyorum. Acaba ona mı yazsam çıkan ödemeleri.

Seçil Erzan: Olur mu öyle şey Merve Hanım. Her zaman yardımcı olurum.

İTİRAZI MAHKEME REDDETTİ

13 müştekinin, dosyada “bankacılık zimmeti” suçundan verilen takipsizlik kararına ilişkin itirazı, İstanbul 4. Sulh Ceza Hakimliği’nce reddedildi.