Taika Waititi'nin bol yıldızlı yeni filmi Jojo Rabbit'ten yeni bir fragman paylaşıldı. Oscar adaylığı bulunan Waititi filmi hem yazdı, hem yönetti, hem de filmin başrollerinden birine hayat verdi.

İstanbul’da ilginizi çekecek 5 müze! İstanbul’da ilginizi çekecek 5 müze!

Caging Skies isimli kitaptan uyarlanacak filmde İkinci Dünya Savaşı döneminde baba yokluğu çeken bir çocuğun, Nazi propagandası sebebiyle, babasını Adolf Hitler şeklinde hayal etmesi sonucu gelişen olaylar işlenecek.

JOJO RABBIT FRAGMAN

JOJO RABBIT'İN KONUSU

Film, akranları tarafından alay edilen ve annesinin yanlış anladığı 10 yaşındaki bir çocuk olan Jojo üzerinden ilerliyor. Hayali arkadaşı Adolf Hitler (Taika Waititi) olan genç çocuk, annesinin (Scarlett Johansson) evde küçük bir Yahudi kızı sakladığını öğrenince kendi içinde çatışmalar yaşamaya başlar.

Naif çocuk büyüyen faşist rejimin içinde kendine yer bulmaya çalışırken, tavsiyede bulunabilecek ve ona yardımcı olabilecek hayali arkadaşına başvursa da, başlarda evlerine sığındığı için nefret ettiği kızın da (Thomasin McKenzie) bir insan olduğunu görmeye başlar.

JOJO RABBIT NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Boy, Hunt for the Wilderpeople, What We Do in the Shadows, Thor: Ragnarok filmleriyle harikalar yaratan Taika Waititi'nin yazıp yönettiği, aynı zamanda oyuncu kadrosunda yer aldığı Jojo Rabbit, ülkemizde 18 Ekim 2019 Cuma günü vizyona girecek.

Editör: TE Bilişim