Sosyal medya İddialı paylaşımlarıyla sık sık magazin gündemine gelen Hatice, kendinden 10 yaş küçük Ali Kemal Sarı ile geçtiğimiz yıl aşk yaşamaya başlamıştı.

hatice

Wanda Nara çırılçıplak... Wanda Nara çırılçıplak...

Hatice, sevgilisi Ali Kemal Sarı'dan geçtiğimiz aylarda sürpriz bir evlilik teklifi almıştı. Evlilik teklifini sosyal medyadan paylaşan Hatice, takipçilerinden yoğun bir ilgi görmüştü. Sevgilisi Ali Kemal Sarı'dan evlilik teklifi alan Hatice'nin parmağındaki yüzük dikkat çekti.

hatice

Hatice ve sevgilisi Ali Kemal Sarı önceki gün Nişantaşı'nda yapımcı Mehmet Yıldırım'la bir araya geldi. Ali Kemal Sarı, çekimleri ekim ayında başlayacak olan ‘Eyvah Tatil’ filminde oynayacağını söyledi.

hatice

Hatice, sevgilisinden evlilik teklifi aldığını, film bittikten sonra nikah masasına oturmak istediklerini açıkladı.Şarkıcının parmağındaki yüzük dikkat çekti.

41 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz ay sevgilisiyle fotoğrafına, "Bana annelik sanada babalık çok yakışır sevgilim" notunu yazmıştı.

hatice

HATİCE KİMDİR?

Hatice Çarpar veya tanınan adıyla Hatice, 6 Aralık 1978'de İzmir'in Narlıdere ilçesinde doğdu. Müziğe düşkün olan ailesi henüz küçük yaşta iken bu konudaki yeteneğini keşfederek, bu yeteneği üzerine eğilmesi için teşvik ettiler.

Aile toplantılarında ve düğünlerde amatörce şarkı söyleyerek başladığı müzik hayatına İner misin Çıkar mısın? isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek profesyonelce devam etme şansını yakaladı. ATV televizyonundan gelen sunuculuk teklifi ile bir süre Çürük Elma programını sunduktan sonra müziğe olan ilgisinin daha agir basması sonucunda Eyüpsultan Musiki Cemiyeti ’ne kayıt oldu ve Nejat Yertut’tan ders aldı.

Aynı zamanda Arif Sağ Müzik Okulu’na devam ederek müzik üzerine akademik kariyerinin yeterince olgunlastigi kanisina vardiktan sonra profesyonel çalismalara basladı.1990'lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu. Sanatçının kendisi gibi şarkıcı ilk eşi Güney Aydan 2003'te vefat etmiştir.

Editör: TE Bilişim