Akçıl, Kuşadası’nda gerçekleşen programda samimi açıklamalar yaptı.

Cezaevinde kendini yaralayan Bahar Candan hakkında yeni gelişme! Cezaevinde kendini yaralayan Bahar Candan hakkında yeni gelişme!


Kadir Çetin’in “Hadise şarkı söylemene karşı çıkmıştı” demesi üzerine şarkıcı, “Bitmiyordu bu Hadise konusu. Evet, öyle bir şey olmuştu. Şimdi de o şarkı söylememi istemeyenler trend 1 listelerine baksınlar” dedi.

Sinan Akçıl, şarkı söylemeye başladıktan sonra geçmişte yaptığı işlerin değer gördüğünü dile getirdi.


"İzel birinci dönüm noktam"
Şarkıcı, “Dönüm noktan nedir?” sorusuna şu yanıtı verdi:  "İzel’in bütün albümünü bana 19 yaşımdayken güvenip teslim etmesi 1’inci dönüm noktam oldu."


"İkinci dönüm noktam Hande Yener"
Akçıl, "2’nci dönüm noktası ise Hande Yener’in ‘Atma’ şarkısını birlikte söylememizi istemesi ve benim şarkıcılığa adım atmamdır. Onun gazlaması olmasaydı bu kadar sevilip değer görmezdim” dedi.

"Şarkı söyledikten sonra hak ettiğim değeri gördüm"
Sinan Akçıl şarkı söyledikten sonra hayatında ne değişti sorusuna "Türkiye'de şöyle bir şey var. Sibel Can şarkı söylüyorsa şarkıyı Sibel Can yazmış bestelemiş zannediyor Türk halkı, arka plana bakmıyor. Solist olduktan sonra "aa bu şarkı da mı senindi" diyorlar. Şarkı söylemeye başladıktan sonra geçmişte yaptığım işlerde değer görüyor. Hande Yener'in gazlamasıyla 2011'de bu adımı atmamış olsaydım ne bu kadar değer görürdüm, ne sokakta bana karşı bu kadar sevgi olurdu."


"Kazanova yaftasından rahatsızım"
İlişkilerimle gündemde olmaktan çok sıkılıyorum diyen Akçıl, "Üzerimdeki kazanova yaftasından rahatsızım. Benim yüz katım insanlar var ama anılmıyorlar. Özel hayatım ile gündemde olmak istemiyorum. Çünkü gelecekte vatanım için siyasete atılmak istiyorum." dedi.