"Meducy," Medusa'nın ve Lucifer ile olan hayali savaşı tasvir eden derin bir konsepti işliyor. Bu özel proje, Türkiye'de yapılan ilk yapay zeka tarafından üretilen müzik kliplerinden biri olarak tarihe geçiyor. Samet Önder Kök, bu projede müziği ve sanatı yeni bir boyuta taşımanın peşinde olduğunu belirtiyor.

Albüm Hakkında:

"Meducy," Turko Records ailesinin bünyesinde yapılan çalışmaların eşsiz bir derlemesi olarak hayat buldu. Albümdeki şarkılar, remixler, özgün eserler ve deneysel çalışmalar ile müzikseverlere sıradışı bir deneyim sunuyor. Samet Önder Kök'ün müziği, geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmek ve farklı müzik tarzlarını bir araya getirmek amacıyla özenle tasarlandı.

Meducy Müziğini Keşfedin:

Meducy, 2645 müzik etiketiyle yayımlandı ve müziğin duyulduğu her platformda dinleyicileri bekliyor. Bu benzersiz deneyimi keşfetmek için Spotify, Apple Music, YouTube ve diğer müzik platformlarını ziyaret edebilirsiniz.

Prodüksiyon Detayları:

E.M.P. albümünün prodüktörlüğünü, yüzlerce başarılı projede imzası olan deneyimli prodüktör Hilmi Özer üstlenmiştir. Türkiye’deki ilk yapay zeka kliplerinden biri olan “Meducy” klibinin kreatörü ise Gaye Özer’dir. 

Pınar Deniz imaj değiştirdi… Son hali hayranlarını şoke etti Pınar Deniz imaj değiştirdi… Son hali hayranlarını şoke etti

Editör: İlayda Dülger