Yıllar önce yayınlanan Kurtlar Vadisi dizisindeki "Cevat Akarsu" rolüyle hafızalara kazınan Şekip Taşpınar, sahte içki nedeniyle 8 Haziran'da evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınarak entübe edilen oyuncu, taburcu edildi. 

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

Sahte alkol yüzünden yoğun bakımdaydı... Kurtlar Vadisi'nin Cevat Akarsu'su Şekip Taşpınar'dan güzel haber!

Zorlu bir süreçten geçen oyuncunun verdiği kilolar ise görenleri şaşırtırken Taşpınar, sosyal medya hesabından son halini "Sevgili Dostlar, bildiğiniz gibi 8 Haziran akşamı yoğun bakıma kaldırıldım. Sevgili eşim Berna için de benim için de oldukça zorlu bir süreçti. Cevap veremesem de desteğiniz, dualarınız, güzel dilekleriniz çok anlamlı ve değerliydi. İyi ki varsınız. Yoğun bakımdan servise çıktığım güne, servisten evime kavuştuğum 4 Temmuz gününe kadar tıbbi bilgileriyle bir o kadar da insani destekleriyle beni sağlığıma kavuşturan Muğla Sıtkı Koçman Üniv. Eğt. Arş. Hastanesi'nin tüm personeline minnettarım." sözleriyle paylaştı. 

Sahte alkol yüzünden yoğun bakımdaydı... Kurtlar Vadisi'nin Cevat Akarsu'su Şekip Taşpınar'dan güzel haber!

Ünlü oyuncu açıklamasına şu sözlerle devam etti: "Nefrolog Prof. Dr. Bülent Huddam ve ekibi, Nörolog Prof. Dr. Vedat Semai Bek, İç Hastalıkları hekimimiz Yaşar Yılmazkarabulut, Yoğun bakımdayken süreci en ince ayrıntısına kadar takip edip gece gündüz demeden tüm bilgileri aktaran doktorumuz Ercan Gönül ve her şeyi baştan sona ilgiyle takip edip, taburcu olduğum gün bizi odasında ağırlama ve arabamıza kadar uğurlama nezaketini gösteren değerli başhekimimiz Prof. Dr. Turhan Togan hoca... Bana ikinci bir yaşam verdiniz. Ne kadar teşekkür etsem, az."

Sahte alkol yüzünden yoğun bakımdaydı... Kurtlar Vadisi'nin Cevat Akarsu'su Şekip Taşpınar'dan güzel haber!

"Hastane sürecimde yaptığı ilkeli, etik haberlerle hem kamuyu bilgilendiren hem desteğini esirgemeyen basın emekçisi gazeteci arkadaşlarım sizlere de çok teşekkür ediyorum. Artık evimdeyim ve bir süre daha dinlenmem gerekecek. Aramalarınıza dönemez, mesajlarınıza cevap veremezsem ne olur gönül koymayın dostlar. Benim için verdiğiniz her emek çok kıymetli. Birlikte daha güzel günlerimiz olsun diye, güç topluyor olacağım. Çok sevgiler."