Ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar, son dönemlerde sosyal medya hesabından yaptığı siyasi paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Şahan Gökbakar'ın son olarak Kemal Kılıçdaroğlu'na seslendiği paylaşımı sosyal medyada tartışma yarattı. Birçok  sosyal medya kullanıcısı, Gökbakar'ın Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu'na karşı kullandığı üsluptan rahatsız oldu.

Yazar Enver Aysever, Şahan Gökbakar'ın paylaşımını eleştirdi ve ikili arasında bir tartışma çıktı. Hatta tartışmada tansiyon o kadar yükseldi ki, Şahan Gökbakar "Küfür ettirecen kendine boş yere" cümlelerini bile kullandı.

Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme

Yazar Enver Aysever'in Gökbakar'ın üslubunu, "Arkadaşınızla mı konuşuyorsunuz Şahan? İçtenlikle laubalilik arasında ince bir çizgi vardır, size dost tavsiyemdir, sosyal medya gücüne, popüler kültür ününe kapılmayın" diyerek eleştirmesinin ardından, Şahan Gökbakar'a bir tepki de ünlü sanatçı Hayko Cepkin'den geldi.

hayko_cepkin

Hayko Cepkin, Şahan Gökbakar'ın kullandığı dili eleştirerek, Gökbakar'ın üslubundaki bu rahatlığın Kemal Kılıçdaroğlu'nun gelen her tepkiye çok anlayışlı bir tavır içinde yaklaşıyor olmasından kaynaklandığını vurguladı. 

İşte Hayko Cepkin'in o paylaşımı:

hayko cepkin-1