Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Eski haberci Reha Muhtar, eski eşi Deniz Uğur’la ciddi bir velayet savaşının ortasında. Deniz Uğur’un vahim iddiaları kan donduracak nitelikte! Muhtar’ın kızına şiddet uyguladığını söyleyerek, kızının geçici velayetini almıştı. Deniz Uğur, şimdi oğlunun da velayeti için savaşırken, başka bir iddia ortaya atıldı.

Reha Muhtar müdavimi olduğu mekânda kavga etti!

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

Reha Muhtar’ın, Etiler’in nezih mekânlarından Da Mario’nun müdavimi olduğu biliniyor.

Muhtar, geçtiğimiz günlerde oğluyla birlikte mekânda yerini almış. Ancak kısa süre sonra Deniz Uğur’la telefonda kavga etmeye başlayan Muhtar, oğlunun yanında eski eşine ağza alınmayacak küfürler savurmaya başlamış.

Reha Muhtar müdavimi olduğu mekânda kavga etti!

Müşterilerin rahatsız olmasıyla mekân müdürünün yanına gittiği Muhtar, hiçbir uyarıya aldırış etmeden müdürün üzerine yürüyerek hakaretlerini sürdürmüş.

Mekândan gitmeyi kabul etmeyen haberci, garsonların servis açmamasıyla iyice çileden çıkarak küfürler eşliğinde oğluyla birlikte Da Mario’yu terk etmiş.

Reha Muhtar müdavimi olduğu mekânda kavga etti!