Aşkın Kıyameti adlı dizide başrolleri paylaşan Yiğit Kirazcı ile Yargı'nın yıldızı Pınar Deniz, doludizgin yaşadıkları aşklarını önceki ay sessiz sedasız ayrılıklarıyla sonlandırmışlardı. 

Pınar Deniz Yiğit Kirazcı hakkında konuştu! İlişkileri nasıl bitti?

Sinemanın acı kaybı! Sinemanın acı kaybı!

Deniz, biten ilişkisinin ardından sessizliğini bozarak,  "Ben bütün ilişkilerimi saf bir yerden kurarım. Hayata bu duyguları hissetmek için geldiğimize inanıyorum. Aşk başlarken güzel ama biterken de güzel bitebilmeli. Bu ilişkiyi nasıl yaşadığınla alakalı bir şey. Benim açımdan kötü biten bir ilişkim yok ama üzülüyorsun tabi. Yine de yaş ilerledikçe daha acısız bitiyor." şeklinde konuştu.

Pınar Deniz Yiğit Kirazcı hakkında konuştu! İlişkileri nasıl bitti?

Güzel oyuncu, köpeğini insanlardan daha çok sevdiğini belirtirken nedenini de "İnsanların öze dönmesi gerekiyor. Belki de daha büyük sanat çıkacak bu kaostan. İnsan sevmemeye başladım. Hayvanları sevmeyi tercih ediyorum. Köpeğimi insanlardan daha çok seviyorum. Fikri özgür ve sınırsız insanlara ihtiyacımız var. Sınırlı kafa yapısına sahip insanlarla iletişim kurmak istemiyorum. Kendi içime dönüp kendi hayatımı aydınlatmakla meşgulüm." ifadeleriyle açıkladı.