Ekranların reyting rekoru kıran dizilerinden “Yargı”nın başrol oyuncusu Pınar Deniz, hakkında merak edilenleri katıldığı YouTube programında anlattı.

Settar Tanrıöğen'den müjdeli haber Settar Tanrıöğen'den müjdeli haber

pınar deniz röpHakkında merak edileri anlatan Deniz, yemek yemeyi çok sevdiğini ve açlığa dayanamadığını söyledi. Ünlü oyuncu, “En son ne zaman açlıktan ağladın?” sorusunu şöyle yanıtladı:

"Her daim ağlayabilirim. Sürekli açım, sürekli yemek yemek istiyorum. Ben hatırlamıyorum ama arkadaşlarım anlatıyor; bir gün AVM’de çok acıkmışım, onlar gezmek istemişler. Oturup ağlamışım. Açken ben, ben değilim. Geçen sene bir detoks kampına gittim. 3 gün kalmam gerekiyordu. 2 gün kaldım ve gece mini barı patlattım. Sürekli çikolata yedim. En son detoks kampının müdürünü ayartıp ona tatlı ısmarladım."

pınar deniz röp3
Pınar Deniz, bir dönem kendisini çirkin bulduğunu itiraf etti:
"Lisedeyken çok çirkin olduğumu düşünüp aynaya bakamıyordum. Büyük ihtimalle başka psikolojik sorunlar yaşıyordum. Sınav zamanıydı, o kaygı oraya dönüşmüş olabilir. Ara ara bu duygu geliyor. Bazen çok çirkin olduğumu, güzel olmadığımı düşünüyorum ama çok da takılmıyorum."

pınar deniz röp1