Tülin Şahin'in kızı Siena Leyla, iki yaşına bastı. Kızının babası Portekizli Pedro Noronha ile mahkemelik olan Şahin, iki gün önce Siena Leyla için sürpriz bir doğum günü partisi verdi ancak Noronha'yı eve almadı.

Pedro Noronha, Tülin Şahin'e sitem etti

Tülin Şahin'in yaşadığı apartmana gelen Noronha eve alınmayınca sosyal medyadan yaptığı paylaşımla isyan etti.

Pedro Noronha, Tülin Şahin'e sitem etti

Noronha, apartmanda çektiği fotoğrafına şu notu düştü:

Sevgili Siena; doğum günün kutlu olsun aşkım. Burayı annenin apartmanının lobisi olarak tanıyabilirsin. Baban doğum gününü kutlamak ve seninle vakit geçirmek için buradaydı ve ne yazık ki annen bir kez daha Türk mahkemelerinin bugün seni görmeye hakkım olduğunu söylemesine rağmen, kendisinin Türk yargı sisteminin üstünde olduğuna ve kendisinin nihai karar mercii olduğuna karar verdi. Ne zaman birlikte olabileceğimizin nihai yargıcı. Yargıç Tülin, kızımızı ne zaman görebileceğimi söyler misiniz! Baban bir kez daha her yöne 5.000 km uçtu ve seni görmeden eve dönecek sevgili Siena'm. Baban seni seviyor ve her zaman yanında olacak. İstanbul sensiz hiç de eskisi gibi değil, İstanbul sensiz olmaz!

Pedro Noronha, Tülin Şahin'e sitem etti

TÜLİN ŞAHİN'DEN CEVAP GECİKMEDİ

Tülin Şahin de Pedro Noronha'nın açıklamalarının ardından Instagram hesabından bu mesajı yayınladı: Yalancının mumu yatsıya kadar yanar! Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır!

Editör: TE Bilişim