Savage Club İstanbul, önceki gece 11. yılını kutladı. Gecede sahne alan isimlerden Pascal Nouma, mekan sahibi Necati Şekergümüş ve işletmeci Aras Bulut, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

pascal2

Nouma, "Herkes biliyor ben eski futbolcuyum. Geceyi biraz severim. Ekiple beraber çalışıyoruz. Eskiden maçtan sonra altı gün gidiyordum, bir gün maç var diye gidemiyordum. 51 yaşındayım şu an. Haftada iki üç gün geliyorum. Gerçekten mutluyum şu an hayatımdan" diyerek gazetecilerle şakalaştı.

"BURADA BİRAZ ANORMAL"
Futbolcuların gece hayatı hakkında konuşan Pascal Nouma, "Avrupa'da herkes kulübe gidiyor. Burada biraz anormal. Maçtan sonra disko yasak normalde ama gidiyorduk. Ben çok giderdim ya" diyerek kahkaha attı.

pascal

"ÇARŞI EN GÜZELİNİ YAPAR"
Popçu Simge Sağın'ın Beşiktaş taraftarı olması ve Mauro Icardi'nin gollerinden sonra 'Aşkın Olayım' şarkısının stadyumda çalınmasına izin vermesi hakkında Nouma, "Bütün şarkıları Beşiktaş taraftarı yaptı. Çarşı en güzelini yapar hep. İyi oynuyor ama Icardi bizi diskoya götür, tırt " diyerek kahkaha attı.

pascal3

'TOMBALA' SORUSU PASCAL'I KIZDIRDI
Geçtiğimiz yıllarda ise bir maçın ardından yaptığı ve Beşiktaş ile sözleşmesinin feshedilmesine neden olan el hareketi ile ilgili sorulara sinirlenen Pascal Nouma, "Yürü git lan" diyerek röportajı yarıda bıraktı ve diğer sorulara yanıt vermedi.

WhatsApp Image 2023-05-26 at 13.31.18

Gülşen yürekleri ağıza getirdi! Gülşen yürekleri ağıza getirdi!