Ünlü sunucu Özlem Yıldız, havaların ısınmasıyla birlikte kendini Bodrum’a attı. Muhabirimizin sorularını yanıtlayan güzel sunucu, birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

“BENİM İÇİN YAZ BODRUM’A GELİNCE BAŞLIYOR”

Arkadaşının doğum günü için Bodrum’a geldiğini söyleyen Yıldız, “Yazın başladığını Bodrum’a gelince hissediyorum. Bodrum’a gelmediğim sürece benim için yaz başlamamış demektir” diye konuştu.

Özlem Yıldız’dan Tatil Sezonunu Açan Ünlülere ‘Kilo’ Göndermesi

“BENİM YERİME BEŞİKTAŞ’I TERCİH EDER”

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan oğlu Demir hakkında konuşan Yıldız şu ifadeleri kullandı:

“Bütün hayatı Beşiktaş oldu. İkimizi bir kenara koysan Beşiktaş’ı tercih eder. Bu sene sınav senesiydi. Ben Fenerbahçeli bir anne olarak oğlum için Beşiktaş’ın şampiyon olmasını istedim. Beşiktaş şampiyon olduğu için çok mutlu. Ayakları yere değmiyor. “

“UZUN SÜRELİ TATİL YAPMAYA TEMMUZ’DA GELECEĞİM”

Başarılı sunucu, hakkında yapılan “Hafta içi İstanbul’da hafta sonu tatilde” haberlerine açıklık getirdi.

“Benim hem YouTube çekimlerim hem de televizyon programım var. Onların hepsi yaz aylarında devam edecek. Öyle olduğu için git-gel yapmak durumunda kalıyorum. Ben zaten hem çalışıp hem de tatil yapmayı çok seviyorum. Uzun süreli tatil yapmaya Temmuz’da geleceğim. “

Özlem Yıldız’dan Tatil Sezonunu Açan Ünlülere ‘Kilo’ Göndermesi

“TEKNEYİ TERCİH EDERİM”

40 yaşındaki sunucu “Tekne tatili mi yoksa otel tatili mi? Hangisini tercih edersiniz?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Ben gezi teknesini daha çok seviyorum ama onda da beni sürekli 30 liralık tekneye bindi diye haber yapıyorlar. Bana soracak olursanız en keyiflisi o ancak pandemi koşulları nedeniyle mümkün değil. O yüzden şu an için oteli tercih ediyorum.”

“TALİHSİZ YAKALANMAK İSTEMEDİM”

Plaj takımı konusunda takıntılığı olduğunu ve çok para harcadığını söyleyen Özlem Yıldız, gözlük, bikini ve terlik konusunda uyuma dikkat ettiğini ifade etti. Ünlü sunucu, “Kiloyla ilgili takıntınız var mı?” sorusuna ise dikkat çeken bir yanıt verdi:

“Buraya geleceğim diye bir haftadır açım. Ben de diğer çekilenler gibi talihsiz fotoğraflar vermek istemediğim için dikkat ediyorum. Bol bol sıvı tüketiyorum. Sporumu hiç ihmal etmedim. “

“Benim hayatta en takıntılı olduğum şey “Sen biraz kilo mu aldın?” sorusudur. Bana bu söylendiği zaman akan sular duruyor. Mümkün olduğunca korumaya çalışıyorum.”

“HAYALLERİMDEN BİRİYDİ ANCAK ERTELEDİM”

İleride kendi adına bir mayo/bikini markası çıkarıp çıkarmayacağı merak edilen ünlü sunucu şöyle konuştu:

“Böyle bir projem vardı. Bu da hayallerimden biriydi ancak pandemiden dolayı ertelemek zorunda kaldım. Kafamda çok güzel modeller vardı. Yaz ile ilgili mutlaka bir şeyler yapmak istiyorum. Sadece doğru bir ortaklık olmalı.”

Özlem Yıldız’dan Tatil Sezonunu Açan Ünlülere ‘Kilo’ Göndermesi

BODRUM HAYALLERİNİ ANLATTI

Uzun vadeli planları arasında Bodrum’a yerleşmeyi düşündüğünü söyleyen Yıldız, “Şu an için zor. İşimiz İstanbul’da. Ama ileride neden olmasın. Demir evlendikten sonra düşünüyorum. Zaten hayalim var. Bahçeli bir evim olsun, o bahçede sebze meyve beşleyim gibi” şeklinde konuştu.

FEDON BENZETMESİNE KAHKAHA ATTI

Henüz mayıs ayı bitmeden bronz teniyle dikkat çeken güzel sunucu, gazetecilerin “Fedon” benzetmesine kahkaha attı. Bronzlaşmayı çok sevdiğini söyleyen Yıldız, sözlerine şöyle devam etti:

“Işık ayarı yapılamadığından geçen hafta yönetmenimden azar işittim. Daha Mayıs’tayız. Temmuz ve Ağustos’ta ne olacak bilmiyorum. Yüzümü olduğu kadar korumak istiyorum ama bronzluk = ben demek. Beni beyaz görmek çok mümkün değil. Beni seven böyle sevsin.”

Aslıhan Doğan Turan'ın tekne tatili tam gaz devam ediyor Aslıhan Doğan Turan'ın tekne tatili tam gaz devam ediyor

Editör: TE Bilişim