Özlem Yıldız, uzun bir aranın ardından yeniden Kanal D ekranlarında izleyenlerle buluşacak. Yeniden Kanal D’ye döndüğü için oldukça mutlu olduğu görülen Yıldız, ‘Konuştukça’ programıyla hafta sonları izleyicisinin karşısına çıkacak. Yeni programıyla ilgili “yaşamın içinden her şeyin olduğu bir program” değerlendirmesi yapan Yıldız, “Konuştukça konuşacağız, konuştukça öğreneceğiz, birlikte eğleneceğiz” ifadelerini kullandı.

“SÜRPRİZLERLE EVLERİNİZE KONUK OLACAĞIZ..”
Yeni programında yemekten, sağlığa, psikolojiden müziğe varana kadar birçok farklı alanın bir arada olacağını kaydeden Yıldız “Hafta sonları ailece oturduğumuz ve keyifli sohbetlerin olduğu kahvaltı sofraları için farklı, pratik ve ekonomik tarifler de vereceğiz; sağlıktan doğal yaşama, güzellikten kişisel bakıma, eğitimden psikolojiye kadar her konuyu akılda kalıcı içerikler ve renkli anlatımlarla, uzman konukların görüşlerini aktararak izleyiciye sunacağız. Müzik ve televizyon dünyasının sevilen yüzlerini samimi sohbetler, hayatlarına dair en özel kesitler ve sürprizlerle evlerinize konuk edeceğiz” diye konuştu.

"BİNAYA ADIM ATARKEN GÖZLERİM DOLDU.."
Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan Yıldız’a yeniden ekranlara dönmenin vermiş olduğu heyecanın olup olmadığı soruldu. Yıldız ise hem heyecanlı hem de keyifli olduğunu söyledi.
Kanal D ekranlarına yeniden dönmenin kendisini yuvana döndürdüğünü hissettirdiğini söyleyen Yıldız, “Çok duygulandım, gözlerim doldu şu binaya adım atarken. Konuk olarak değil de yeniden ailenin bir ferdi olarak adım attığım için aşırı heyecanlandım, sesim titredi. Belli etmemeye çalıştım ama ciddi duygu yoğunluğu yaşadım yani. Hâlâ eski kameraman arkadaşlarım duruyor. Hiç ayrılmamış gibiyiz. Sadece saçlarına biraz kır düşmüş. Düşün o zaman 17 yaşındaydım, şimdi 13 yaşında oğlum var. Hayat o kadar hızlı akıp geçiyor” ifadelerini kullandı.

“DEHA’YA O ZAMAN KIZMIŞTIM..”


Programın konuklarıyla ilgili de ipucu veren Yıldız, ünlü isimlerin yalnızca Cumartesi günü olacaklarını belirtti. İlk bölümünde Bülent Serttaş’ın olacağını söyleyen Yıldız, bir sonraki hafta ise Deha’nın programa konuk olacağını duyurdu.
Daha önce Deha’nın kendisine aşk duası ettiği hatırlatılan ünlü sunucu, Deha’ya o zaman kızdığını söyleyerek “Deha’nın tarzı bu sahnedeyken herkese takılır. Onu artık hoş görüyoruz. Normalde espriyi kaldıran biriyimdir ama gazetelere haber olunca biraz kızdım” diye konuştu.

“GÖZLERDEN UZAK OLMAK TERCİHİM..”
Uzun zamandır yalnız olduğu bilinen Özlem Yıldız’a hayatında birisinin olup olmadığı ve gözlerden uzak bir ilişki mi yaşadığı soruldu. Yıldız her soruya olduğu gibi bu soruya da samimiyetle cevap verdi.
“Gözlerden uzak olmak tercihim. Çünkü beraberlik dediğin şey etrafın sana anlattıklarıyla olmaz, önce senin karşındaki insanı tanıman lazım. Enerjinin tutmadığını hissedebilirsin. O zaman niye boşu boşuna başkalarının gözü önünde yaşayayım o süreci? Bana soracak olursan göz önünde olmak çok da artı bir şey değil zaten. Ama hayatımız çok göz önünde, bir şekilde haber oluyoruz işte.

“DEMİR ÇOK ANLAYIŞLI..”


Biten evliliği ve çocuğu Demir hakkında da konuşan Yıldız, Demir’i anlatırken öve öve bitiremedi.
“Demir sağ olsun çok anlayışlı, çalışma hayatıma elinden geldiğince destek oluyor. Arada ‘Kaç gündür bana az zaman ayırıyorsun’ diyor tabii. 2-3 gündür yine çok yoğun çalışıyor, eve geç gidiyordum. Telafi edeceğim. Arayıp ‘Demircim bu akşam seni yemeğe çıkarmak istiyorum’ dedim. Akşam romantik bir yemeğim var kendisiyle.“ (Gülerek)
Eşiyle yaşadığı ayrılığın şiddetli olmadığını ve ayrılık sonrası bile görüştüklerini söyleyen Özlem Yıldız, Demir’in bu durumdan etkilenmediğini ifade etti. Eski eşiyle evinin yakın olduğunu da söyleyen Yıldız, “Sinan bir alt sokağımızda. Demir hiçbir zaman anne babanın bir arada olmasının eksikliğini hissetmedi” ifadelerini kullandı.

“SIK SIK BİR ARAYA GELİYORUZ..”


Eski eşiyle sık sık bir araya geldiklerini ve hatta tatile de gittiklerini söyleyen Yıldız, “Özel günlerde zaten hep bir aradayız. Ayrıca normal zamanlarda da Sinan arıyor, ‘Kokoreççiye gidiyoruz, canın çekerse sen de gel hadi’ diyor, gelip beni alıyorlar. Birbirini görmeye tahammül edemeyen çiftlerden değiliz” diye konuştu.

Karsu Dönmez, yabancı sevgilisiyle evleniyor! Kına gecesini paylaştı Karsu Dönmez, yabancı sevgilisiyle evleniyor! Kına gecesini paylaştı

“ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ KENDİMİ ÖNEMSİYORUM..”


Hamaratlığı ve düzgün fiziğiyle adından sıkça söz ettiren Yıldız, her şeye ayıracak vakti olduğunu belirterek “Bir şeyler yaparken kendinizi sevmeniz, kendinize bakmanız lazım. Yalnızca pandemi döneminde ojesiz gezdim. Onun haricinde en sade tatilde bile dış görünüşüme önem veririm. Kilolu olmayı asla tahammül edemem. Çocukluğumdan beri kendimi önemsiyorum” ifadelerini kullandı.

Editör: TE Bilişim