Özge Ulusoy,babası Haydar Ulusoy’u geçtiğimiz aralık ayında Ankara'da geçirdiği trafik kazasında kaybetmişti. Acı haberle kahrolan ünlü manken, yaşananların ardından dava yoluna giderek bu olayın sonuçlanmasını istemişti. Geçtiğimiz hafta davada karar çıktı. Haydar Ulusoy'a aracıyla çarpan Elif Nasır 3 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

653cd87a86b24456f82df975 (1)

ARŞI TARAF 'BAŞIN SAĞ OLSUN' BİLE DEMEDİ"

Mahkeme kararıyla ilgili konuşan Ulusoy, "Babamı suçlu gösterdiler ilk başta. Yalancı şahitlerle yapıldı bu. Adli Tıp raporu ile babamın tamamen suçsuz olduğu kanıtlandı. Hapis cezası bir nebze de olsa içimizi rahatlattı. Üst mahkemeye de gittim, sonuna kadar hakkımızı arayacağız. Çünkü bu dava başkalarına da bir emsal olacak. Bana 'başın sağ olsun' bile demedi karşı taraf" ifadelerini kullanmıştı.

Dilan ve Engin Polat'ın lüks araçları 'günlük otopark ücreti' nedeniyle TMSF'ye çekildi! Dilan ve Engin Polat'ın lüks araçları 'günlük otopark ücreti' nedeniyle TMSF'ye çekildi!

"SENSİZ İLK BABA"

28 Ekim doğumlu olan ünlü manken, 41 yaşına bastı. Ulusoy, doğum gününde babasıyla yer aldığı çocukluk fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.Özge Ulsuoy, 'babam için adalet' etiketi ile birlikte paylaşımına, "Sensiz ilk, senin sesini duymadan seni görmeden, sarılmadan ilk" mesajını yazdı.

653cd86386b24456f82df973 (1)