'Kiraz Mevsimi' dizisinin setinde tanışan ve arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşen Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu, yedi yıllık ilişkilerini Temmuz 2022'de Almanya’da nikâh masasına taşımıştı. Ağustos ayında İtalya’da düğün yapan ikiliden Gürel, evliliğini Alem dergisine anlatmıştı:

Mutlu ilişkinin bir sırrı var mı bilmiyorum. Önce kendini tanımalı insan. Biz Serkan ile birlikte büyüdük, hâlâ daha büyüyoruz. Birbirimizi keşfettik.

Eşi Serkan Çayoğlu’ndan bahsederken gözlerinin içi parlayan Özge Gürel, "Serkan’ı çok seviyorum. Şefkat duyuyorum, umutlanıyorum. Kızıyorum ama hepsini çok âşık olduğum duygusunun üstüne koyuyorum. Birbirimize alanlar açtık, bazı yerleri de kapadık" demişti.

Özge Gürel, Serkan Çayoğlu çifti, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Sosyal medya hesabından spor yaptığı anları paylaşan Serkan Çayoğlu, "Şimdilik hem işi hem sporu aynı anda götürebiliyorum. Güzel bir düzen ayarladım, inşallah hep götürebileceğim" dedi.

Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı… Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı…

Gürel'in Venedik film festivaline katılacağı sorulunca, "Çok heyecanlıyım ben de. İçinde olmak çok mutluluk verici" dedi.

Çifte, "Mutlu bir ilişki için aşk yeterli değil" açıklaması hatırlatılınca Gürel, " Çok mantıklı bir laf. Çaba gerekir. Aşık olmak tamam ama bunu devam ettirmek bir çaba gerektiriyor" dedi. Çayoğlu ise, "Değerli hissettirmek aslında" diye cevaplayıp Gürel'i tebessüm ettirdi.

Gürel,"Serkan çalışacak gece, kahvaltı yapalım dedik, arkadaşımızın bebeği var, onunla zaman geçirdik ve çok tatlı" diye konuştu. Çifte çocuk beklentileri hatırlatılınca Özge Gürel ,"Var daha. Kısmet" diye konuştu. Serkan Çayoğlu ise," Özge bilir" cevabını verince Gürel," Çocuk çok seviyoruz ama şuan kendimizi hazır hissetmiyoruz" diyerek durumu toparladı.